Результаты испытания лошадей на Киевском ипподроме 9 августа 2015 года.



Ясно, вітер змінних напрямків, 2-5 м-с, атм. тиск 753 мм.рт.ст., від. вологість повітря 32 %, t +30°С, доріжка призова

(184)
Приз для коней орловської рисистої породи 2- річного віку
100 бал. (60 – 30)

1 – 169 ПЛЮЩ – гн. орл. жер. (Іл - Помощ) 3 т.в., ФГ «Голд Сад», М.-н. Микола Севастьянов – 2.38,8
(2) – 165 ЛІТУНЬЯ – кар. орл. коб. (Іскрометний – Лань)7 т. в., ПСП “Комишанське”, н. 3-й к. Олександр Гординський – 2.38,8 на шию позаду, г. до ст.
(3) - ПЕКІН - сір. орл. жер. (Ікс- Практика) 7 т.в., ПСП «Комишанське», т.-н. Віталій Ключников – 2.40,8 проскачка
4 – 169 ІТАЛІЯ – вор. орл. коб. (Ізотоп – Інформація) 7 т. в., ПСП “Комишанське”, Н. 1-ї к. Інна Ануфрієнко – 2.41,6
41,6-39,9-38,5-38,8 (ПЛЮЩ)

(185)
Приз РІКИ ДНІПРО
для кобил рисистих порід 3-х річного віку
900 бал. (450 – 225 – 135 – 90)

1 – 162 АМПЛІТУДА - гн.рос.коб. (Прогрес - Аргунь) 4 т.в., Запорізького к-з, М.-н. Володимир Куклін – 2.06,9
2 – 162 БЄСПРІМЄРНАЯ – гн. рос. коб. (Прогрес - Благодарная) 1 т.в., Запорізького к-з, М.-н. Віктор Букреєв – 2.07,6
3 – 162 ПІКОВА ДАМА – кар. рос. коб. (Камін - Полночь) 6 т.в., вл. Гавриленко О.П., Н. 3-ї к. Олена Гавриленко – 2.09,2
4 – 156 ГІГА – св.-гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril - Гагарка) 5 т.в. (нар. в Дібрівському к/з) вл. Бондар О.О., М.-н. Ольга Бондар – 2.10,0
5 – 149 ЯПОНІЯ – гн. рос. коб. (Приморськ - Ядвіга) 4 т.в., Запорізького к.з., Н. 3-ї к. Ігор Калініченко – 2.12,9 (1 зб.)
(6) – 162 РІВ`ЄРА - гн.рос.коб. (Вертеп - Римлянка) 11 т.в., Дібрівського к-з, М.-н. Олександр Скворцов – 2.15,3 зайві збої
7 – 156 ГОРТЕНЗІЯ – гн. рос. коб. (Elio Josselyn - Гамелія) 8 т.в., ПР «Рода», Н. 1-ї к. Олександр Мовчанець – 2.16,6
156 ВІСТУЛА OV – з’їхала
31,7-32,8-31,5-30,9 (АМПЛІТУДА)

(186)
Приз пам’яті графа О. Г. ОРЛОВА
на конях орловської породи 4-річного віку та старше Дист. 3200 м
1650 бал. (825 – 412-50 – 247-50 – 165)

1 – 140 ІХТІАНДР – сір. орл. жер. 2006 р.н. (Корифей – Іва) 2 т.в., (нар. в Лозівському к.з.) ТОВ «КЗ «Авангард 1936», Н. 1-ї к. Анатолій Лисак – 4.32,7
2 – 140 ЧЕМБУЛАК – руд. орл. жер. 2010 р.н. (Батист – Чайка) 8 т. в., (нар.в ДП АФ «Шахтар») вл. Мирошниченко М.П., Н. 1-ї к. Олександр Мовчанець – 4.37,1 (1 зб.)
167 МОЛІБДЕН – знятий
167 ДАРУНОК – знятий
36,4 (ІХТІАНДР)
33,7-35,0 (ЧЕМБУЛАК)
35,1-35,5 (ІХТІАНДР/ЧЕМБУЛАК)
33,3-32,3-31,4 (ІХТІАНДР)

(187)
Приз “БЕНЗОЛА”
для коней орловської породи 4 річного віку
1000 бал. (500-250-150-100)
1-й гіт

1 – 167 ІЗБРАННІК – сір. орл. жер. (Ізумруд – Імператриця) 7 т. в., ПСП “Комишанське”, Н. 1-ї к. Дмитро Гординський – 2.08,4
2 – 137 АСМАРАЛ – т-сір. орл. жер. (Афоризм - Артистка) 11 т. в., Дібрівського к/з, М.-н. Олександр Скворцов – 2.08,4 на голову позаду
3 – 167 РЮРИК – сір. орл. жер. (Канюк – Радуга) 1 т. в., Запорізького к/з, М.-н. Віктор Букреєв – 2.08,9
4 – 167 ПУТНІК – гн. орл. жер. (Уклон – Політика) 4 т. в., Запорізького к/з, М.-н. Володимир Куклін – 2.09,1
5 – 167 ВОЛЕЙБОЛ – гн. орл. жер. (Бамбіно – Ванда) 11 т. в., Дібрівського к/з, Н. 1-ї к. Людмила Хлопцева – 2.10,0
6 – 167 ЗВІРОБІЙ – гн. орл. жер. (Ізумруд – Забава) 5 т. в., ПСП «Комишанське», М.-н. Ольга Бондар – 2.11,1
7 – 167 ВАХТЬОР – т.-сір. орл. жер. (Арарат – Вакса) 3 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. ФГ «Голд-Сад», н. 2-ї к. Е – 2.25,3
32,1-32,5-31,9-31,9 (ІЗБРАННІК)

(188)
Приз для коней рисистих порід 2-річного віку
170 бал. (102 – 51 – 17)

1 – 171 ПАРІ ТЮРФ - гн. фр. жер. (Montpellier - Парижанка) 4 т.в., ПР «Рода», М.-н. Євген Ковальський – 2.18,4
2 – 147 НАГАЙНА – т-гн. рос. коб. (Гоготун - Нега) 15 т.в., Лимарівського к-з, М.-н. Іван Палкін – 2.18,7 (1 зб.)
3 – 171 ГЕРМАНІЙ – вор. рос. жер. (Мотив – Графа) 5 т. в., вл. Бондар О. О., М.-н. Ольга Бондар – 2.26,8
4 – 160 ІЛАРІЯ – кар. рос. коб. (Графік - Ilary Gar) 4 т.в., ПР «Рода», М.-н. Володимир Куклін – 2.42,8 (1 зб.)
34,9-34,4-35,1-34,0 (ПАРІ ТЮРФ)

(189)
Приз РІКИ ДЕСНИ
для кобил орловської породи 3 річного віку
900 бал. (450 – 225 – 135 – 90)

1 – 164 ЗАНАВЄСЬ - сір.орл.коб. (Самородок - Золушка) 11 т.в., ПСП “Комишанське”, М.-н. Олександр Скворцов – 2.13,9
2 – 164 КЛУБНІКА – гн. орл. коб. (Уклон - Кармен) 4 т.в., Запорізького к/з, Н. 2-ї к. Євген Яковенко – 2.14,1
3 – 164 КАМУШКА – сір. орл. коб. (Шквал - Крута) 4 т.в., Запорізького к/з, Н. 3-ї к. Ігор Калініченко – 2.22,4 (2 зб.)
4 – 166 АЛЬБА – сір. орл. коб. (Біполяр - Алка) 15 т.в. (нар. в Дібрівському к/з) вл. Белінський Р.Г., М.-н. Іван Палкін – 2.23,2
5 – 164 ІСТИНА-2 - гн. орл. коб. (Самородок - Істина) 7 т.в., ПСП «Комишанське», Н. 1-ї к. Інна Ануфрієнко – 226,9 (1 зб.)
32,5 (КЛУБНІКА)
34,7-33,3 (ЗАНАВЄСЬ/КЛУБНІКА)
33,1 (ЗАНАВЄСЬ)

(190)
Приз для коней рисистих порід 3-річного віку
200 бал. (120 – 60 – 20)

1 – 156 НАШ БУРБОН – гн. фр. жер. (Sam Bourbon- Nelli Syrinx) 11 т.в. ПР «Рода», М.-н. Олександр Скворцов – 2.08,9
2 – 162 ВІРТУОЗ – гн. рос. жер. (Регістр - Волга) 11 т.в. Дібрівського к/з, Н. 1-ї к. Олена Ярош – 2.09,6
3 – 166 ІМЕНИННИК – гн. орл. жер. (Ізумруд - Іскрометная) 7 т.в. ПСП «Комишанське», Н. 3-ї к. Павлина Гординська – 2.11,5
4 – 162 ГРАНД РІВ'ЄРА – гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril - Гондола) 5 т.в., вл. Бондар О.О., н. 3-ї к. Андрій Сауляк – 2.47,2 (2 зб.)
181 ФАРВАТЕР – знятий
32,5-32,5-32,6-31,3 (НАШ БУРБОН)

(191)
Приз “БЕНЗОЛА”
2-й гіт

1 – АСМАРАЛ, М.-н. Олександр Скворцов – 2.07,9
2 – РЮРИК, М.-н. Віктор Букреєв – 2.08,3
3 – ВОЛЕЙБОЛ, Н. 1-ї к. Людмила Хлопцева – 2.09,3
4 – ІЗБРАННІК, Н. 1-ї к. Дмитро Гординський – 2.12,6 (1 зб.)
5 – ЗВІРОБІЙ, М.-н. Ольга Бондар – 2.13,1
ПУТНІК, ВАХТЬОР – зняті
31,7 (ІЗБРАННІК)
30,7-32,1-33,4 (АСМАРАЛ)

Приз “БЕНЗОЛА”
Результат по двом гітам

1 – АСМАРАЛ, М.-н. Олександр Скворцов
2 – РЮРИК, М.-н. Віктор Букреєв
3 – ІЗБРАННІК, Н. 1-ї к. Дмитро Гординський
4 – ПУТНІК, М.-н. Володимир Куклін

(192)
ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ
для коней орловської рисистої породи 2-річного віку
100 бал. (60 – 30 – 10)

1 – 168 ІДЕАЛ – сір. орл. жер. (Ізотоп – Ігрушка) 5 т. в., ПСП “Комишанське”, М.-н. Ольга Бондар – 2.29,3
2 – 169 БОС – т.-сір. орл. жер. (Самородок - Баварія) 7 т.в., ПСП «Комишанське», Н. 1-ї к. Дмитро Гординський – 2.30,2 (2 зб.)
3 – 165 КАЛІБР – т-сір. орл. жер. (Ікс - Копія) 15 т.в., Лимарівського к-з, М.-н. Володимир Ровда – 2.30,2 на шию позаду (1 зб.)
4 – 169 ЗАМАНЧІВИЙ – гн. орл. жер. (Іскрометний - Задумка) 7 т.в., ПСП «Комишанське», Тренер-наїзник Віталій Ключніков – 2.49,5
169 БАХЧИСАРАЙ – знятий
38,6-36,4-36,9-37,4 (ІДЕАЛ)

(193)
Приз для коней рисистих порід 2- річного віку
100 бал. (60 – 30 – 10)

1 – 163 ГРАНД МАРІ – гн. рос. коб. (Мотив – Гондола) 5 т. в., вл. Бондар О. О., Н. 3-ї к. Андрій Сауляк – 2.29,9
2 – 163 ДАДОН – руд. фр. жер. (Montesicar - Quelle Legende) 11 т.в., ПР “Рода”, Н. 1-ї к. Олена Ярош – 2.36,4 (1 зб.)
3 – 163 ВЕРНІСАЖ – т.-гн. рос. жер. (Рей Ганн - Вегетація) 13 т.в., вл. Бабак В.А., М.-н. Юрій Об’єдков – 2.40,5 (2 зб.)
163 ОРИГІНАЛ – знятий
37,4-38,2-36,7-37,6 (ГРАНД МАРІ)

(194)
Приз для коней орловської рисистої породи 2- річного віку
170 бал. (102 – 51 – 17)

1 – 170 ПАКІСТАН – сір. орл. жер. (Ікс - Помпея) 15 т.в., Лимарівського к/з, М.-н. Володимир Ровда – 2.26,6
2 – 170 ЗЕНІТ – сір. орл. жер. (Іскрометний - Зарядка) 7 т.в., ПСП “Комишанське”, Н. 1-ї к. Дмитро Гординський – 2,35,9 (1 зб.)
3 – 168 ІНТЕРЕСНИЙ 2 – гн. орл. жер. (Інкасатор - Імператриця) 5 т.в., ПСП «Комишанське», Н. 3-ї к. Олександр Гординський – 2.42,0 (3 зб.)
4 – 170 АКУСТІКА – вор. орл. коб. (Композитор - Алтайська Красуня) 4 т. в., ФГ «Голд-Сад», М.-н. Євген Ковальський – 2.42,3
36,9 (ІНТЕРЕСНИЙ 2/ПАКІСТАН)
37,7-36,1-35,9 (ПАКІСТАН)


ippodrom.pp.ua