Результаты испытания лошадей на Киевском ипподроме 12 июля 2015 года.


Хмарно з проясненям, вітер змінних напрямків, 4-6 м-с, атм. тиск 743 мм.рт.ст., від. вологість повітря 48%, t +18°С, доріжка призова

1 заїзд
Приз для коней орловської рисистої породи 3- річного віку
200 бал. (120 – 60 – 20)

1 – ЛУГАНСЬК – т.-сір. орл. жер. (Композитор – Лапушка) 8 т.в., ФГ «Голд-Сад», Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.13,2
2 – ІМЄНИННИК – гн. орл. жер. (Ізумруд – Іскрометная) 7 т.в. ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Павлина Гординська – 2.13,2 на шию позаду
3 – КЛУБНІКА – гн. орл. коб. (Уклон – Кармен) 4 т.в., Запорізького к/з, Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.16,7 (1 зб.)
4 – АЛЬБА – сір. орл. коб. (Біполяр – Алка) 15 т.в. (нар. в Дібрівському к/з) вл. Белінський Р.Г., Майстер-наїзник Іван Палкін – 2.21,9
5 – СИБІРСЬКИЙ ЕКСПРЕС – сір. орл. жер. (Ізбраннік – Сметка) 8 т.в., вл. Мирошниченко М.П., Наїзник 1-ї категорії Олександр Мовчанець – 2.29,3 (2 зб.)
(6) – ЛЕГЕНДАРНИЙ – кар. орл. жер. (Іскрометний – Листва) 8 т.в., вл. Мирошниченко М.П., Ксенія Свистун – 2.30,8 (біг під нулем)
33,6-34,5-33,6-31,5 (ЛУГАНСЬК)

2 заїзд
Приз для коней рисистих порід 2- річного віку
100 бал. (60 – 30 – 10)

1 – ДЕА ДЮКРЕЙН – гн. фр. коб. (Ksar d’Algot – Gea) 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.19,2 (1 зб.)
2 – ГАМБЛЕР – руд. рос. жер. (Montpellier – Гугенія) 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.19,2 на голову позаду (1 зб.)
3 – ГЕРМАНІЙ – вор. рос. жер. (Мотив – Графа) 5 т. в., вл. Бондар О. О., Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.29,0
4 – ДАДОН – руд. фр. жер. (Montesicar – Quelle Legende) 11 т.в., ПР “Рода”, Наїзник 1-ї категорії Олена Ярош – 2.37,3
ДОСТАТОК – знятий
37,1-34,8-34,3 (ГАМБЛЕР)
33,0 (ДЕА ДЮКРЕЙН)

3 заїзд
Приз для коней рисистих порід 2- річного віку
100 бал. (60 – 30 – 10)

1 – АПОГЕЙ – руд. рос. жер. (Прогрес – Аргунь) 15 т.в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Іван Палкін – 2.26,3
2 – ГРАМОФОН – гн. рос. жер. (Montpellier – Господиня) 11 т.в., ПР «Рода», Наїзник 1-ї категорії Людмила Хлопцева – 2.28,2
3 – ПОРТОФІНО – гн. фр. жер. (Love You – Pristis Volo) 11 т.в. ПР «Рода», Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.29,8 (2 зб.)
4 – ГРАНД МАРІ – гн. рос. коб. (Мотив – Гондола) 5 т. в., вл. Бондар О. О., Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.30,3
5 – НЕПАЛ – гн. ам-фр. жер. (Elio Josselyn – Нью Грув Періс) 5 т. в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Ольга Бондар – 3.00,7 (2 зб.)
35,6-38,2-37,1-35,4 (АПОГЕЙ)

4 заїзд
Приз для коней орловської рисистої породи 2- річного віку
170 бал. (102 – 51 – 17)

1 – АКУСТІКА – вор. орл. коб. (Композитор – Алтайська Красуня) 4 т. в., ФГ «Голд-Сад», Майстер-наїзник Євген Ковальський – 2.26,5
2 – АСТРА – сір. орл. коб. (Самородок – Акація) 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.28,6
3 – ІНТЕРЕСНИЙ 2 – гн. орл. жер. (Інкасатор – Імператриця) 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Олександр Гординський – 2.28,6 на шию позаду (1 зб.)
4 – ЛЮБИМИЙ – гн. орл. жер. (Іскромьотний – Любимая) 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.29,4 (1 зб.)
5 – НОТАРІУС – гн. орл. жер. (Опер – Ношпа) 10 т.в., ПВ Милованова Ю.П., Майстер-наїзник Олександр Русінов – 2.35,6
6 – ІДЕАЛ – сір. орл. жер. (Ізотоп – Ігрушка) 5 т. в., ПСП “Комишанське”, Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.39,4 (1 зб.)
7 – ЛАНКРУЗЕР – сір. орл. жер. (Композитор – Листва) 8 т.в., вл. Мирошниченко М.П., Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.41,7 (3 зб.)
38,1 (АСТРА)
35,8 (АСТРА/АКУСТІКА)
36,2-36,4 (АКУСТІКА)

5 заїзд
Приз для коней рисистих порід 2-річного віку
170 бал. (102 – 51 – 17)

1 – НАГАЙНА – т-гн. рос. коб. (Гоготун – Нега) 15 т.в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Іван Палкін – 2.19,3
2 – УНІВЕРСАЛ – руд. фр. жер. (Elio Josselyn – Utopienne) 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Євген Ковальський – 2.25,5 (2 зб.)
3 – ФРАГМЕНТ – гн. рос. жер. (Гіпноз – Фріскі Престо) 13 т.в., вл. Кушталь В.М., Наїзник 1-ї категорії Анастасія Клименко – 2.27,0
4 – ІЛАРІЯ – кар. рос. коб. (Графік – Ilary Gar) 4 т.в., ПР «Рода», Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.27,0 на шию позаду
5 – ДОВІДКА – руд. фр. коб. (Montesicar – Java de Mormal) 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Володимир Куклін – 2.27,4 (2 зб.)
ПАРІ ТЮРФ – знятий
35,9-35,1-33,4-34,9 (НАГАЙНА)

6 заїзд
Приз для коней рисистих порід 3- річного віку
200 бал. (120 – 60 – 20)

1 – РІВ’ЄРА – гн.рос.коб. (Вертеп – Римлянка) 11 т.в., Дібрівського к-з, Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.12,1
2 – ВІРТУОЗ – гн. рос. жер. (Регістр – Волга) 11 т.в. Дібрівського к/з, Наїзник 1-ї категорії Олена Ярош – 2.15,2 (1 зб.)
3 – ГРАНД РІВ'ЄРА – гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril – Гондола) 5 т.в., вл. Бондар О.О., Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.20,5 (1 зб.)
4 – ОБЛЄПІХА – св.-гн. рос. коб. (Пєрєсвєт – Оповідь) 15 т.в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Володимир Ровда – 2.23,5 (2 зб.)
(5) – МОНА ЛІЗА – гн. рос. коб. (Nunsuchthing – Москва) 11 т.в. Дібрівського к/з, Наїзник 1-ї категорії Людмила Хлопцева – 2.26,6 зайві збої
КІНГУЛ – знятий
32,8-32,8-33,2-33,3 (РІВ’ЄРА)

7 заїзд
Приз для коней рисистих порід 3- річного віку
200 бал. (120 – 60 – 20)

1 – ЯПОНІЯ – гн. рос. коб. (Приморськ – Ядвіга) 4 т.в., Запорізького к.з., Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.09,0
2 – ПРЕРІЯ – гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril – Пірога) 5 т. в., вл. Бондар О. О., Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.09,3
3 – ПІКОВА ДАМА – кар. рос. коб. (Камін – Полночь) 6 т.в., вл. Гавриленко О.П., Наїзник 3-ї категорії Олена Гавриленко – 2.10,6
4 – БЄСПРІМЄРНАЯ – гн. рос. коб. (Прогрес – Благодарная) 1 т.в., Запорізького к-з, Майстер-наїзник Віктор Букреєв – 2.10,7
5 – ФАРВАТЕР – гн. фр.-ам. жер. (Elio Josselyn – Frisky Presto) 13 т.в. (нар. в ТОВ «ПЗ «Україна») вл. Кушталь В.М., Наїзник 1-ї категорії Анастасія Клименко – 2.14,8
6 – АМПЛІТУДА – гн.рос.коб. (Прогрес – Аргунь) 4 т.в., Запорізького к-з, Майстер-наїзник Володимир Куклін – 2.14,8 на ніздрю позаду (1 зб.)
32,1-32,3-32,3 (ПРЕРІЯ)
32,3 (ЯПОНІЯ)

8 заїзд
Приз для коней орловської рисистої породи 2- річного віку
100 бал. (60 – 30 – 10)

1 – РЕКЛАМА -гн. орл. коб. (Мечіган – Роксолана) 8 т.в., ФГ «Голд-Сад», Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.35,1
2 – КРЕЙЗІ – вор. орл. коб. (Іскрометний – Кіпа) 5 т.в., ПСП «Комишанське», Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.36,4 (1 зб.)
3 – РУБЄЖ – гн. орл. жер. (Жакоп – Ромашка) 6 т.в., Лозівського к/з, Наїзник 2-ї категорії Ольга Пучка – 2.36,6
4 – ЗОЛОТИСТА – вор. орл. коб. (Самородок – Золушка)7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Павлина Гординська – 2.39,8 (1 зб.)
(5) – ГЛАДІАТОР – сір. орл. жер. (Джим – Геральдіка) 6 т.в., Лозівського к-з., Тренер-наїзник 3-ї категорії Олександр Харитонов – 2.44,9 (3 зб.) гал. до ст.
6 – ІТАЛІЯ – вор. орл. коб. (Ізотоп – Інформація) 7 т. в., ПСП “Комишанське”, Наїзник 1-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.47,8 (2 зб.)
7 – КАЛІБР – т-сір. орл. жер. (Ікс – Копія) 15 т.в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Володимир Ровда – 2.48,0 (3 зб.)
39,0-38,5-38,3-39,3 (РЕКЛАМА)


ippodrom.pp.ua