Результаты испытания лошадей на Киевском ипподроме 5 июля 2015 года.



Ясно, вітер змінних напрямків, 3-5 м-с, атм. тиск 745 мм.рт.ст., від. вологість повітря 42%, t +30°С, доріжка призова

1 заїзд
Приз для коней французької рисистої породи старшого віку GR-1

1 – URSULANIE – гн. фр. коб. 2008 р.н. (Niky – Padovа) 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Олексій Школін – 2.04,1
2 – АДРЕНАЛІН ­ руд. фр. жер. 2010 р.н. (Intrepide d`Avril - ­ Hune de Bel Air) 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський 2.05,0
3 – ROSIA DU GUIVON – гн. фр. коб. 2005 р.н. (Kenor de Cosse – Bibiche du Guivon) 13 т. в., вл. Кушталь В.М., нар. у Франції, Наїзник 1-ї категорії Анастасія Клименко – 2.05,0 на шию позаду
4 – PADDY DU BUISSON – гн. фр. жер. 2003 р.н. (Achille – Routchka) 8 т.в., (нар. у Франції) ПР «Рода», Наїзник 1-ї категорії Олександр Мовчанець 2.06,5 (1 зб.)
5 – THEORICIENNE – руд. фр. коб. 2007 р.н. (Montecatini – Feronie) 11т.в., вл. Міцкевич П.В., нар.у Франції, Майстер-наїздник Олександр Скворцов – 2.11,4 (1 зб.)
6 – ВЕСНА – гн. фр. коб. 2009 р.н. (Idalo – Panca Oldeson) 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Сергій Нємков – 2.19,1
31,7-30,0-30,6-31,8 (URSULANIE)

2 заїзд
ВЕЛИКИЙ ТРИРІЧНИЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ
для коней орловської рисистої породи 3-річного віку
1500 бал. (750 – 375 – 225 – 90 – 60)
1-й гіт

1 – КАМУШКА – сір. орл. коб. (Шквал - ­ Крута) 4 т.в., Запорізького к/з, Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.12,2
2 – ЗАНАВЄСЬ - ­ сір.орл.коб. (Самородок ­ - Золушка) 11 т.в., ПСП “Комишанське”, Майстер-наїздник Павло Міцкевич – 2.12,6
3 – ІЗУМРУДНИЙ ОГОНЬ – сір. орл. жер. (Інкасатор - ­ Імператриця) 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Олександр Гординський – 2.17,7
4 – БАРЧОНОК – гн. орл. жер. (Чардаш - ­ Біографія) 5 т.в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.19,5
5 – ІСТИНА­2 - ­ гн. орл. коб. (Самородок - ­ Істина) 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.20,2 (1 зб.)
6 – БАСМАЧ – т.­-сір. орл. жер. (Самородок ­ - Баядерка) 11 т.в. ПСП «Комишанське», Майстер-наїздник Олександр Скворцов – 2.22,8
(7) – БАХМАЧ – вор. орл. жер. (Чардаш ­ - Баккара) Запорізького к/з, Арнольд Трубєцкой – 2.23,7 (1 зб.) проскачка
8 – ЛУГАНСЬК ­ - т.-­сір. орл. жер. (Композитор ­ - Лапушка) 3 т.в., ФГ «Голд­Сад», Майстер-наїздник Микола Севастьянов – 2.25,5
9 – БОСТОН – сір. орл. жер. (Самородок ­ Баварія) 7 т.в. ПСП «Комишанське», Тренер­-наїзник Віталій Ключніков – 2.26,4
33,0-33,0-33,1 (КАМУШКА/ЗАНАВЄСЬ)
33,1 (КАМУШКА)

3 заїзд
Приз для коней рисистих порід 3- річного віку

1 – ГОРТЕНЗІЯ – гн. рос. коб. (Elio Josselyn ­ - Гамелія) 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Сергій Нємков – 2.14,3
2 – БЄСПРІМЄРНАЯ – гн. рос. коб. (Прогрес - Благодарная) 1 т.в., Запорізького к­з, Майстер-наїздник Віктор Букреєв – 2.14,8
(3) – ГІГА – св.­гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril ­ - Гагарка)5 т.в. (нар. в Дібрівському к/з) вл. Бондар О.О., Майстер-наїздник Ольга Бондар – 2.15,3 (1 зб.) г. до ст.
4 – МОНА ЛІЗА – гн. рос. коб. (Nunsuchthing - ­ Москва) 11 т.в. Дібрівського к/з, Наїзник 1-ї категорії Людмила Хлопцева – 2.16,0
(5) – БАГРАМ – гн. рос. жер. (Гайдук ­ - Богиня) 5 т.в. (нар. в ТОВ «к/з Авангард 1936») вл. Бондар О.О., Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.18,0 (1 зб.) г. до ст.
33,9 (ГОРТЕНЗІЯ)
34,3-33,9 (ГОРТЕНЗІЯ/БАГРАМ)
32,2 (ГОРТЕНЗІЯ)

4 заїзд
ПРИЗ “БАРСА”
для коней орловської рисистої породи 4 річного віку
2250 бал. (1125 – 562-50 – 337-50 – 225)
1-й гіт

1 – ІЗБРАННІК – сір. орл. жер. (Ізумруд – Імператриця) 7 т. в., ПСП “Комишанське”, Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.07,3
2 – АСМАРАЛ – т­.-сір. орл. жер. (Афоризм ­ - Артистка) 11 т. в., Дібрівського к/з, Майстер-наїздник Олександр Скворцов – 2.09,7 (2 зб.)
3 – РЮРИК – сір. орл. жер. (Канюк – Радуга) 1 т. в., Запорізького к/з, Майстер-наїздник Віктор Букреєв – 2.09,7 на ноздрю позаду
4 – ВОЛЕЙБОЛ – гн. орл. жер. (Бамбіно – Ванда) 11 т. в., Дібрівського к/з, Майстер-наїздник Павло Міцкевич – 2.09,8 (1 зб.)
(5) – ПУТНІК – гн. орл. жер. (Уклон – Політика) 4 т. в., Запорізького к/з, Майстер-наїздник Володимир Куклін – 2.11,4 (1 зб.) г. до ст.
6 – ФЛАГМАН – гн. орл. жер. (Мак – Фіалка) 2 т. в., ТОВ «КЗ «Авангард 1936», Наїзник 1-ї категорії Анатолій Лисак – 2.11,4 на ½ голови позаду
7 – КАНАДА– гн.орл.коб. (Афоризи ­ - Кряква) (нар. в Дібрівському к/з) в оренді у Красношлика М.С., Майстер-наїздник Микола Красношлик – 2.16,4 (2 зб.)
8 – ЖАШКОВ– вор.орл.жер. (Шалун ­ - Живописная) (нар. в Дібрівському к/з) П.В. Татар В.К., Майстер-наїздник Михайло Оборін – 2.16,5
9 – ЗВІРОБІЙ – гн. орл. жер. (Ізумруд – Забава) 5 т. в., ПСП «Комишанське», Майстер-наїздник Ольга Бондар – 2.16,6
10 – ЗАСЛУГА – гн. орл. коб. (Самородок – Знойная Ночь) 5 т.в., ПСП “Комишанське”, Тренер­наїзник Віталій Ключніков – 2.17,5
11 – ІРІДА – кар. орл. коб. (Ізумруд – Ізбранніца) 13 т. в., вл. Шевчук Г. В., Наїзник 1-ї категорії Анастасія Клименко – 2.19,5
12 – КАЛАФАТ – вор. орл. жер. (Фліп – Йолка) 2 т. в., ТОВ «КЗ «Авангард 1936», Наїзник 1-ї категорії Олександр Мовчанець – 2.22,0 (2 зб.)
31,5-31,9-32,0-31,9 (ІЗБРАННІК)

5 заїзд
Приз коней французької рисистої породи старшого віку GR-3

1 – STARLEA VERDERIE – гн. фр. коб. 2006 р.н. (Carpe Diem – Lea Galante) 11 т. в., вл. Міцкевич П. В., нар. у Франції, Майстер-наїздник Олександр Скворцов – 2.06,4
2 – SA CHANTAL – руд. фр. коб. 2006 р.н. (Independence Day – Chevinoise) 5 т. в., вл. Бондар О. О., нар. у Франції, Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.07,7
3 – VAGUE GEDE ­ гн.фр.коб. 2009 р.н (Pacifique Gede - ­ Ilona) 5 т.в., (нар. у Франції) вл. Бондар О. та Нікулін А., Майстер-наїздник Ольга Бондар – 2.07,9
4 – UNE DE BEL AIR – руд. фр. коб. 2008 р.н. (Kesaco Phedo – Hune de Bel Air) 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Євген Ковальський – 2.08,3
5 – SEPIA – гн. фр. коб. 2006 р.н. (Joker De Rozoy – Helvia) 13 т. в., вл. Кушталь В.М., нар. у Франції, Наїзник 1-ї категорії Анастасія Клименко – 2.09,7
6 – СІNUS – гн. фр. жер. 2012 р.н. (Montesicar ­ Panca Oldenson) 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Володимир Куклін – 2.13,4
7 – SYBELE WIС – т.­гн. фр. коб. 2006 р.н. (Kid Wood – Jonquiere) 11 т.в., вл. Бондар О.О., нар. у Франції, Майстер-наїздник Павло Міцкевич – 2.14,3
30,3-30,8-32,5 (SA CHANTAL)
32,8 (STARLEA VERDERIE)

6 заїзд
ВЕЛИКИЙ ТРИРІЧНИЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ
2-й гіт

1 – БАХМАЧ – вор. орл. жер. (Чардаш ­ - Баккара) Запорізького к/з, Арнольд Трубєцкой – 2.09,6
2 – БАРЧОНОК – гн. орл. жер. (Чардаш - ­ Біографія) 5 т.в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.10,0
3 – ЗАНАВЄСЬ ­ сір.орл.коб. (Самородок ­ - Золушка) 11 т.в., ПСП “Комишанське”, Майстер-наїздник Павло Міцкевич – 2.12,6
4 – ІЗУМРУДНИЙ ОГОНЬ – сір. орл. жер. (Інкасатор - ­ Імператриця) 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Олександр Гординський – 2.20,4 (1 зб.)
5 – ІСТИНА­2 ­ гн. орл. коб. (Самородок ­ Істина) 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.21,3 (1 зб.)
6 – БАСМАЧ – т.­сір. орл. жер. (Самородок ­ - Баядерка) 11 т.в. ПСП «Комишанське», Майстер-наїздник Олександр Скворцов – 2.22,2
7 – КАМУШКА – сір. орл. коб. (Шквал ­ - Крута) 4 т.в., Запорізького к/з, Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.22,9 (1 зб.)
ЛУГАНСЬК – знятий
БОСТОН – знятий
31,9 (ЗАНАВЄСЬ)
32,6-32,6 (ЗАНАВЄСЬ/БАХМАЧ)
32,5 (БАХМАЧ)

ВЕЛИКИЙ ТРИРІЧНИЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ
Результат по двом гітам

1 – БАХМАЧ – Арнольд Трубєцкой
2 – БАРЧОНОК – Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський
3 – КАМУШКА – Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко
4 – ЗАНАВЄСЬ – Майстер-наїздник Павло Міцкевич
5 – ІЗУМРУДНИЙ ОГОНЬ – Наїзник 3-ї категорії Олександр Гординський

7 заїзд
Приз “ПІОНА”
для коней орловської рисистої породи старшого віку
1750 бал. (875 – 437-50 – 262-50 –175)
1-й гіт

1 – ІХТІАНДР – сір. орл. жер. 2006 р.н. (Корифей – Іва) 2 т.в., (нар. в Лозівському к.з.) ТОВ «КЗ «Авангард 1936», Наїзник 1-ї категорії Анатолій Лисак – 2.05,9
2 – ЖУРНАЛІСТ – сір. орл. жер. 2007 р. н. (Ібрагім – Жар­Птиця) 3 т.в., (нар. в Лозівському к.з.) ТОВ “Магнат”, Майстер-наїздник Микола Севастьянов – 2.09,2
(3) – ЧЕМБУЛАК – руд. орл. жер. 2010 р.н. (Батист – Чайка) 8 т. в., (нар.в ДП АФ «Шахтар») вл. Мирошниченко М.П., Майстер-наїздник Сергій Нємков – 2.09,4 (1 зб.) г. до ст.
4 – МОЛІБДЕН – бул. орл. жер. 2010 р.н. (Блєск – Монополія) 10 т.в., вл. Милованова Ю. П., Майстер-наїздник Олександр Русінов – 2.11,0
5 – ЛІДЕР – сір. орл. жер. 2009 р.н. (Ібрагім – Листва) 8 т. в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.14,6 (2 зб.)
30,8-31,3-31,7-32,1 (ІХТІАНДР)

8 заїзд
ПРИЗ “БАРСА”
2-й гіт

1 – АСМАРАЛ – т.-­сір. орл. жер. (Афоризм ­ - Артистка) 11 т. в., Дібрівського к/з, Майстер-наїздник Олександр Скворцов – 2.07,1
2 – РЮРИК – сір. орл. жер. (Канюк – Радуга) 1 т. в., Запорізького к/з, Майстер-наїздник Віктор Букреєв – 2.09,0
3 – ФЛАГМАН – гн. орл. жер. (Мак – Фіалка) 2 т. в., ТОВ «КЗ «Авангард 1936», Наїзник 1-ї категорії Анатолій Лисак – 2.09,6
4 – ЗВІРОБІЙ – гн. орл. жер. (Ізумруд – Забава) 5 т. в., ПСП «Комишанське», Майстер-наїздник Ольга Бондар – 2.09,9
5 – ПУТНІК – гн. орл. жер. (Уклон – Політика) 4 т. в., Запорізького к/з, Майстер-наїздник Володимир Куклін – 2.10,4
6 – ЗАСЛУГА – гн. орл. коб. (Самородок – Знойная Ночь) 5 т.в., ПСП “Комишанське”, Тренер­-наїзник Віталій Ключніков – 2.11,6
7 – ВОЛЕЙБОЛ – гн. орл. жер. (Бамбіно – Ванда) 11 т. в., Дібрівського к/з, Майстер-наїздник Павло Міцкевич – 2.13,6
8 – КАНАДА – гн.орл.коб. (Афоризи - ­ Кряква) (нар. в Дібрівському к/з) в оренді у Красношлика М.С., Майстер-наїздник Микола Красношлик – 2.14,4 (2 зб.)
9 – КАЛАФАТ – вор. орл. жер. (Фліп – Йолка) 2 т. в., ТОВ «КЗ «Авангард 1936», Наїзник 1-ї категорії Олександр Мовчанець – 2.14,7
10 – ІЗБРАННІК – сір. орл. жер. (Ізумруд – Імператриця) 7 т. в., ПСП “Комишанське”, Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.17,8
11 – ЖАШКОВ – вор.орл.жер. (Шалун ­ - Живописная) (нар. в Дібрівському к/з) П.В. Татар В.К., Майстер-наїздник Михайло Оборін – 2.17,9 (1 зб.)
ІРІДА – знята
30,8-31 (КАНАДА)
31,7 (КАНАДА/АСМАРАЛ)
33,6 (АСМАРАЛ)

Приз “ БАРСА ”
Результат по двом гітам

1 – АСМАРАЛ – Майстер-наїздник Олександр Скворцов
2 – ІЗБРАННІК – Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський
3 – РЮРИК – Майстер-наїздник Віктор Букреєв
4 – ФЛАГМАН – Наїзник 1-ї категорії Анатолій Лисак
5 – ВОЛЕЙБОЛ – Майстер-наїздник Павло Міцкевич

9 заїзд
Приз коней французької рисистої породи 3 та 4-річного віку GR-4

1 – ВЕЗУНЧИК – гн. фр. жер. 2009 р.н. (Illico Presto – Klio de L`iton) 5 т.в. ПСП «Комишанське», Майстер-наїздник Ольга Бондар – 2.10,4
2 – БОГИНЯ ­ - руд. фр. коб. 2011 р.н. (Intrepide d`Avril ­ - Hune de Bel Air) 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Олександр Гординський – 2.11,4
3 – СИМВОЛ ­ - руд. фр. жер. 2012 р.н. (Intrepide d`Avril - ­ Klio de liton) 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Павлина Гординська – 2.21,7
(4) – БЛОНДИНКА ­ - руд. фр. коб. 2011 р.н. (Intrepide d`Avril ­ - Klio de liton) 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.22,1 (2 зб.) г. до ст.
6 – БУБНА – гн. фр. коб. 2011 р.н. (In Love With You – Mirabelle) 7 т.в., (нар. в ПР «Рода»), вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.37,5 (2 зб.)
7 – СІГMA Д'ЮКРЕЙН – руд. фр. коб. 2012 р.н. (Elio Josselyn ­ - Roka) 7 т.в., (нар. в ПР «Рода»), вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.41,6
5 – СИМВОЛІКА – руд. фр. коб. 2012 р.н. (Intrepide d`Avril – Quentarosa) 4 т.в., (нар. в ПСП «Комишанське»), Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.26,2 (2 зб.)
34,1-32,6-32,0-31,7 (ВЕЗУНЧИК)

10 заїзд
Приз “ВЄТРА”
для коней орловської рисистої породи 2-х років
900 бал. (450 – 225 – 135 – 90)

1 – ТОПОЛЬ – гн. орл. жер. (Папай ­ - Туя) 11 т.в., Школіна Л.С., Майстер-наїздник Олексій Школін – 2.21,6 (2 зб.)
2 – ПАКІСТАН – сір. орл. жер. (Ікс - ­ Помпея) 15 т.в., Лимарівського к/з, Майстер-наїздник Володимир Ровда – 2.22,7
3 – БУБНОВАЯ – гн. орл. коб. (Банкет ­ - Барка) 4 т. в., ФГ «Голд­Сад», Майстер-наїздник Євген Ковальський – 2.28,0 (2 зб.)
4 – ЛАНДШАФТ – сір. орл. жер. (Шквал ­ - Лунная) 15 т.в., Лимарівського к/з, Майстер-наїздник Іван Палкін – 2.29,5 (2 зб.)
5 – ЗЕНІТ – сір. орл. жер. (Іскрометний - ­ Зарядка) 7 т.в., ПСП “Комишанське”, Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.39,7 (2 зб.)
35,2-34,2-36,2-36,0 (ТОПОЛЬ)

11 заїзд
ПРИЗ “ПІОНА”
2-Й ГІТ

1 – ІХТІАНДР – сір. орл. жер. 2006 р.н. (Корифей – Іва) 2 т.в., (нар. в Лозівському к.з.) ТОВ «КЗ «Авангард 1936», Наїзник 1-ї категорії Анатолій Лисак – 2.07,2
2 – ЧЕМБУЛАК – руд. орл. жер. 2010 р.н. (Батист – Чайка) 8 т. в., (нар.в ДП АФ «Шахтар») вл. Мирошниченко М.П., Майстер-наїздник Сергій Нємков – 2.07,9 (1 зб.)
3 – ЖУРНАЛІСТ – сір. орл. жер. 2007 р. н. (Ібрагім – Жар­Птиця) 3 т.в., (нар. в Лозівському к.з.) ТОВ “Магнат”, Майстер-наїздник Микола Севастьянов – 2.08,5
4 – МОЛІБДЕН – бул. орл. жер. 2010 р.н. (Блєск – Монополія) 10 т.в., вл. Милованова Ю. П., Майстер-наїздник Олександр Русінов – 2.09,6
5 – ЛІДЕР – сір. орл. жер. 2009 р.н. (Ібрагім – Листва) 8 т. в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.16,7
32,4-31,4-30,7-32,7 (ІХТІАНДР)

Приз “ПІОНА”
Результат по двом гітам

1 – ІХТІАНДР – Наїзник 1-ї категорії Анатолій Лисак
2 – ЧЕМБУЛАК – Майстер-наїздник Сергій Нємков
3 – ЖУРНАЛІСТ – Майстер-наїздник Микола Севастьянов
4 – МОЛІБДЕН – Майстер-наїздник Олександр Русінов

12 заїзд
Приз для коней французької рисистої породи 4- річного віку і старше GR-2

1 – TOUCHE FINALE – гн. фр. коб. 2007 р.н. (Hermes du Вuisson – Letre Persane) 5 т.в., вл. Бондар О.О., нар. у Франції, Майстер-наїздник Ольга Бондар – 2.04,1
2 – АКЦІОНЕР ­ - руд. фр. жер. 2010 р.н. (Intrepide d’Avril ­ - Quintarosa) 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.05,8
3 – БУЛАВА – руд. фр. коб. 2011 р.н. (Idalo – Rosaria du Tijas) 11 т. в., ПР “Рода”, Майстер-наїздник Олександр Скворцов – 2.06,8
4 – ВЄЛІКОЛЄПНАЯ – гн. фр. коб. 2009 р.н. (Idalo – Quintarosa) 7 т. в., ПСП “Комишанське”, Тренер­наїзник Віталій Ключніков – 2.07,8
5 – TORRA DE PIENCOURT – гн. фр. коб. 2007 р.н. (Ekir de Leau – Lady de Smarves) 11 т.в., вл. Міцкевич П. В., нар. у Франції, Майстер-наїздник Олексій Школін – 2.08,9
6 – БАРАБАН – т.-­гн. фр. жер. 2011 р.н. (Idalo – Queen de Nganda) 11 т. в., (нар. в ПР «Рода») вл. Бондар О.О., Майстер-наїздник Павло Міцкевич – 2.11,1 (1 зб.)
7 – ВЕЗУЧАЯ – гн. фр. коб. 2009 р.н. (Illico Presto – Hune de Bel Air) 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.17,7
31,0 (TORRA DE PIENCOURT/АКЦІОНЕР)
30,5-31,4 (АКЦІОНЕР)
31,2 (TOUCHE FINALE)

13 заїзд
Приз на честь 60-річча Авдєя Олександра Кузьмовича
для коней рис. порід 4-річ. віку та старше

1 – КУМАЧ – вор. рос. жер. (Montpellier - ­ Кумачовая) 11 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. Міцкевич П.В., Майстер-наїздник Павло Міцкевич – 2.05,8
2 – ВІФЛІЄМ – гн. рос. мер. (Montpellier – Волга) 1 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. Цепелєва А. О., Майстер-наїздник Віктор Букреєв – 2.06,3
3 – ПРОК – гн. рос. жер. (Київград – Пасія) 13 т.в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. Кушталь В.М., Наїзник 1-ї категорії Анастасія Клименко – 2.07,2
4 – ГАРНІЗОН OV – гн. рос. жер. (Idalo – Господиня) 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Олександр Скворцов – 2.10,3
ВЛАСТЄЛІН КОЛЄЦ – гн. рос. мер. 2009 р.н.(Київ – Верона) 13 т.в., (нар. в ТОВ “ПЗ” Україна“) вл. Об’єдкова Г. І., Майстер-наїздник Юрій Об’єдков – проскачка, з’їхав
31,0-31,7-32,1-31,0 (КУМАЧ)


ippodrom.pp.ua