Результаты испытания лошадей на Киевском ипподроме 28 июня 2015 года.



Хмарно, з проясненням, вітер північний, 6-8 м-с, атм. тиск 742 мм.рт.ст., від. вологість повітря 52%, t +18°С, доріжка призова

1 заїзд
Приз для коней рисистих порід 2-річного віку

1 – ФРАГМЕНТ – гн. рос. жер. (Гіпноз – Фріскі Престо) 13 т.в., вл. Кушталь В.М., Майстер-наїздник Юрій Об’єдков – 2.22,9
2 – ДЕА ДЮКРЕЙН – гн. фр. коб. (Ksar d’Algot – Gea) 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Олександр Скворцов – 2.23,7 (1 зб.)
3 – ДОСТАТОК – кар. фр. жер. (Ksar d’Algot – Roka) 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Володимир Куклін – 2.24,6
4 – АПОГЕЙ – руд. рос. жер. (Прогрес – Аргунь) 15 т.в., Лимарівського к­з, Майстер-наїздник Іван Палкін – 2.30,7 (2 зб.)
5 – ПОРТОФІНО – гн. фр. жер. (Love You – Pristis Volo) 11 т.в. ПР «Рода», Наїзник 1-ї категорії Олена Ярош – 2.30,7 на ½ голови позаду
6 – ГРАНД МАРІ – гн. рос. коб. (Мотив – Гондола) 5 т. в., вл. Бондар О. О., Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.36,5
(7) – НЕПАЛ – гн. ам­фр. жер. (Elio Josselyn – Нью Грув Періс) 5 т. в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Ольга Бондар – 2.50,1 н.х.
36,3 (ДЕА ДЮКРЕЙН)
37,2-35,2-34,2 (ФРАГМЕНТ)

2 заїзд
ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
на конях рисистих порід старшого віку

1 – ГЕКСАН – кар. рос. жер. 2006 р.н. (Камін – Гряда) 11 т.в., (нар. в Дібрівському к­з) вл. Міцкевич П.В., Майстер-наїздник Павло Міцкевич – 3.11,2
2 – РОМАНС – руд. фр.-ам. жер. 2010 р.н. (Montpellier – Rosaria du Tijas) 8 т.в., (нар. в ПР «Рода») вл. Кушталь В. М., Майстер-наїздник Володимир Кушталь – 3.11,2 на шию позаду
3 – ЗАГАР – гн. рос. жер. 2008 р.н.(Графік – Зірка) 1 т.в., (нар. у Дібрівському к.з.) вл. Цепелєва А.О., Майстер-наїздник Віктор Букреєв – 3.12,3
4 – ЧЕМБУЛАК – руд. орл. жер. 2010 р.н. (Батист – Чайка) 8 т. в., (нар.в ДП АФ «Шахтар») вл. Мирошниченко М.П., Майстер-наїздник Сергій Нємков – 3.21,3
5 – ВЛАСТЄЛІН КОЛЄЦ – гн. рос. мер. 2009 р.н.(Київ – Верона) 13 т.в., (нар. в ТОВ “ПЗ” Україна“) вл. Об’єдкова Г. І., Майстер-наїздник Юрій Об’єдков – 3.36,2 (1 зб.)
31,9-33,3-33,3-31,5-31,0 (РОМАНС)
30,2 (ГЕКСАН)

3 заїзд
Приз для коней рисистих порід 3- річного віку

1 – ІМЄНІННІК – гн. орл. жер. (Ізумруд – Іскрометная) 7 т.в. ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.16,0
2 – БУРАН – вор. орл. жер. (Улан – Барщина) 2 т.в., ТОВ “К/з “Авангард 1936”, Наїзник 1-ї категорії Анатолій Лисак – 2.16,3
3 – РІВ`ЄРА – гн.рос.коб. (Вертеп – Римлянка) 11 т.в., Дібрівського к­з, Майстер-наїздник Олександр Скворцов – 2.16,5 (2 зб.)
4 – ВІРТУОЗ – гн. рос. жер. (Регістр – Волга) 11 т.в. Дібрівського к/з, Наїзник 1-ї категорії Олена Ярош – 2.16,6
5 – ГРАНД РІВ'ЄРА – гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril – Гондола) 5 т.в., вл. Бондар О.О., Майстер-наїздник Ольга Бондар – 2.20,9
6 – ОБЛЄПІХА – св.-гн. рос. коб. (Пєрєсвєт – Оповідь) 15 т.в., Лимарівського к­з, Майстер-наїздник Володимир Ровда – 2.23,8 (1 зб.)
35,2 (ІМЄНІННІК)
33,2 (БУРАН)
33,8 (БУРАН/ІМЄНІННІК)
33,8 (ІМЄНІННІК)

4 заїзд
Приз “СЕЛЕКЦІОНЕРІВ”
для коней рисистих порід 4-х років
1-й гіт

1 – ФЕЙМОС – т-гн. ам.-фр. коб. (Montpellier – Флексі) 13 т. в., (нар. в ТОВ «ПЗ «Україна») вл. Кушталь В. М., Майстер-наїздник Володимир Кушталь – 2.06,7
2 – БАЙК – гн. рос. мер. (Київград – Благодарная) 1 т. в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. Цепелєва А. О., Майстер-наїздник Віктор Букреєв – 2.09,6
3 – ВЕРШИНА – руд. рос. коб. (Montpellier – Венгрія) 11 т. в., Дібрівського к/з, Наїзник 1-ї категорії Людмила Хлопцева – 2.09,7
4 – ПАРК – кар. рос. жер. (Камін – Погода) 5 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. Бондар О.О., Майстер-наїздник Ольга Бондар – 2.09,8 (1 зб.)
5 – ГОТИК – т-гн. рос. жер. (Камін – Грона) 11 т.в., (нар. в Дібрівського к­з) вл. Міцкевич П.В., Майстер-наїздник Павло Міцкевич – 2.10,0
(6) – ГЕРБАРІЙ – гн. рос. жер. (Бєглєц – Герцогиня) 13 т. в., (нар. в ТОВ «ПЗ»Україна») вл. Шевчук С.О., Майстер-наїздник Юрій Об’єдков – 2.10,0 на ½ позаду, г. до ст. (1 зб.)
7 – ОНЄГА – руд. рос. коб. (Голос – Отважная) 4 т. в., Запорізького к/з, Майстер-наїздник Володимир Куклін – 2.10,0 на шию позаду
8 – ГАМБІТ OV – гн. рос. жер. (Idalo – Гугенія) 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Сергій Нємков – 2.14,1 (1 зб.)
9 – ГЕРОЙ OV – руд. рос. жер. (In Love With You – Гордость) 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Олександр Скворцов – 2.17,2
30,9-30,5-30,9 (ГЕРБАРІЙ)
34,4 (ФЕЙМОС)

5 заїзд
Приз для коней рисистих порід 4-річного віку та старше

(1) – ІХТІАНДР – сір. орл. жер. 2006 р.н. (Корифей – Іва) 2 т.в., (нар. в Лозівському к.з.) ТОВ «КЗ «Авангард 1936», Наїзник 1-ї категорії Олександр Мовчанець – 2.09,6 біг під «0»
(2) – ЖУРНАЛІСТ – сір. орл. жер. 2007 р. н. (Ібрагім – Жар­Птиця) 3 т.в., (нар. в Лозівському к.з.) ТОВ “Магнат”, Майстер-наїздник Микола Севастьянов – 2.09,6 на ніздрю позаду, біг під «0»
3 – ФЛАГМАН – гн. орл. жер. (Мак – Фіалка) 2 т. в., ТОВ «КЗ «Авангард 1936», Наїзник 1-ї категорії Анатолій Лисак – 2.09,8
4 – ВОЛЕЙБОЛ – гн. орл. жер. (Бамбіно – Ванда) 11 т. в., Дібрівського к/з, Майстер-наїздник Олександр Скворцов – 2.10,0
5 – ДАРУНОК – т.-сір.орл.жер. 2010 р.н. (Казус – Дисперсія) 15 т.в. (нар.в Лимарівському к/з) вл. Белінський Р.Г., Майстер-наїздник Іван Палкін – 2.15,5
ПРОК – знятий
ВІФЛІЄМ – знятий
32,4-32,6 (ФЛАГМАН)
32,4 (ФЛАГМАН/ЖУРНАЛІСТ)
32,2 (ІХТІАНДР)

6 заїзд
Приз для коней рисистих порід 3-річного віку

1 – ЯПОНІЯ – гн. рос. коб. (Приморськ – Ядвіга) 4 т.в., Запорізького к.з, Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.13,2
2 – ПРЕРІЯ – гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril – Пірога) 5 т. в., вл. Бондар О. О., Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.14,5
3 – ФАРВАТЕР – гн. фр.-ам. жер. (Elio Josselyn – Frisky Presto) 13 т.в. (нар. в ТОВ «ПЗ «Україна») вл. Кушталь В.М., Наїзник 1-ї категорії Анастасія Клименко – 2.15,9
4 – АМПЛІТУДА – гн.рос.коб. (Прогрес – Аргунь)4 т.в., Запорізького к­з, Майстер-наїздник Володимир Куклін – 2.18,2 (2 зб.)
5 – КАМУШКА – сір. орл. коб. (Шквал – Крута) 4 т.в., Запорізького к/з, Наїзник 2-ї категорії Євген Яковенко – 2.22,1
ГОРТЕНЗІЯ – знята
32,8-34,1-35,0-31,3 (ЯПОНІЯ)

7 заїзд
ЛІТНІЙ ТРИРІЧНИЙ ВІДКРИТИЙ ПРИЗ
для коней рисистих порід 3-х років
Розіграний в 1-й гіт

1 – НАШ БУРБОН – гн. фр. жер. (Sam Bourbon – Nelli Syrinx) 11 т.в. ПР «Рода», Майстер-наїздник Олександр Скворцов – 2.07,4
2 – НАКИДКА – гн. рос. коб. (Клінок – Нагайка) 15 т. в., Лимарівського к/з, Майстер-наїздник Іван Палкін – 2.08,4
3 – РЕВАНШ – гн. рос. жер. (Shag Man – Радость) 8 т.в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. КП «Київський іподром», Наїзник 1-ї категорії Олександр Мовчанець – 2.11,3 (1 зб.)
4 – ВИДУМКА – вор. рос. коб. (Мотив – Верона) 13 т.в., (нар. в ТОВ “ПЗ” Україна”) вл. Кушталь В. М., Майстер-наїздник Володимир Кушталь – 2.11,3 на шию позаду
5 – ВІСТУЛА OV– руд. рос. коб. (Montpellier – Ватага) 11 т.в., ПР «Рода», Наїзник 1-ї категорії Микола Сердюк – 2.11,7
6 – ПІКОВА ДАМА – кар. рос. коб. (Камін – Полночь) 6 т.в., вл. Гавриленко О.П., Наїзник 3-ї категорії Олена Гавриленко – 2.12,1
32,6-31,3-31,4-32,1 (НАШ БУРБОН)

8 заїзд
Приз “СЕЛЕКЦІОНЕРІВ”
для коней рисистих порід 4-х років
2-й гіт

1 – ПАРК – кар. рос. жер. (Камін – Погода) 5 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. Бондар О.О., Майстер-наїздник Ольга Бондар – 2.07,0
2 – ГАМБІТ OV – гн. рос. жер. (Idalo – Гугенія) 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Сергій Нємков – 2.07,4
3 – ГОТИК – т-гн. рос. жер. (Камін – Грона) 11 т.в., (нар. в Дібрівського к­з) вл. Міцкевич П.В., Майстер-наїздник Павло Міцкевич – 2.07,6
4 – ФЕЙМОС – т-гн. ам.-фр. коб. (Montpellier – Флексі) 13 т. в., (нар. в ТОВ «ПЗ «Україна») вл. Кушталь В. М., Майстер-наїздник Володимир Кушталь – 2.08,2
5 – ГЕРОЙ OV – руд. рос. жер. (In Love With You – Гордость) 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Олександр Скворцов – 2.08,7
(6) – ГЕРБАРІЙ – гн. рос. жер. (Бєглєц – Герцогиня) 13 т. в., (нар. в ТОВ «ПЗ»Україна») вл. Шевчук С.О., Майстер-наїздник Юрій Об’єдков – 2.10,4 г. до ст. (1 зб.)
БАЙК – знятий
ВЕРШИНА – знята
ОНЄГА – знята
33,3-30,4 (ГЕРБАРІЙ/ГЕРОЙ OV)
31,0 (ГЕРБАРІЙ)
32,3 (ПАРК)

Приз “СЕЛЕКЦІОНЕРІВ”
Результат по двом гітам
1 – ФЕЙМОС – т-гн. ам.-фр. коб. (Montpellier – Флексі) 13 т. в., (нар. в ТОВ «ПЗ «Україна») вл. Кушталь В. М., Майстер-наїздник Володимир Кушталь – 2.06,7

2 – ПАРК – кар. рос. жер. (Камін – Погода) 5 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. Бондар О.О., Майстер-наїздник Ольга Бондар – 2.07,0
3 – ГАМБІТ OV – гн. рос. жер. (Idalo – Гугенія) 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Сергій Нємков – 2.07,4
4 – ГОТИК – т-гн. рос. жер. (Камін – Грона) 11 т.в., (нар. в Дібрівського к­з) вл. Міцкевич П.В., Майстер-наїздник Павло Міцкевич – 2.07,6
5 – ГЕРОЙ OV – руд. рос. жер. (In Love With You – Гордость) 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Олександр Скворцов – 2.08,7

9 заїзд
Приз для коней орловської породи 2-річного віку

1 – АКУСТІКА – вор. орл. коб. (Композитор – Алтайська Красуня) 4 т. в., ФГ «Голд-Сад», Майстер-наїздник Євген Ковальський – 2.34,7
2 – ІНТЕРЕСНИЙ 2 – гн. орл. жер. (Інкасатор – Імператриця) 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.37,5
3 – АДЖАРІЯ – гн. орл. коб. (Жакоп – Асканія) 6 т.в., Лозівського к/з, Наїзник 2-ї категорії Ольга Пучка – 2.39,8
4 – ІДЕАЛ – вор. орл. жер. (Ізотоп – Ігрушка) 5 т. в., ПСП “Комишанське”, Майстер-наїздник Ольга Бондар – 2.39,9 (1 зб.)
5 – ЛЮБИМИЙ – гн. орл. жер. (Іскромьотний – Любимая) 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.42,9 (2 зб.)
6 – ЛАСТІК – гн. орл. жер. (Іскрометний – Лєтучая) 3 т.в., ФГ “Голд-Сад”, Мастер­наїзник Микола Севастьянов – 2.49,1
ІМІТАТОР – знятий
39,3-37,6-38,5-39,3 (АКУСТІКА)

10 заїзд
Приз для коней рисистих порід 2- річного віку

1 – ВЕСТФАЛІЯ – руд. рос. коб. (Montpellier – Ватага) 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Олександр Скворцов – 2.19,2
2 – НАГАЙНА – т-гн. рос. коб. (Гоготун – Нега) 15 т.в., Лимарівського к­з, Майстер-наїздник Іван Палкін – 2.22,6 (1 зб.)
3 – ПАРІ ТЮРФ – гн. фр. жер. (Montpellier – Парижанка) 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Євген Ковальський – 2.28,8
4 – ДИРЕКТИВА – руд. фр. коб. (Ksar d’Algot – Panca Oldenson) 5 т.в., (нар. в ПР «Рода») вл. Бондар О. О., Майстер-наїздник Ольга Бондар – 2.29,1
5 – ГЕРМАНІЙ – вор. рос. жер. (Мотив – Графа) 5 т. в., вл. Бондар О. О., Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.33,3
6 – ГАМБЛЕР – руд. рос. жер. (Montpellier – Гугенія) 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїздник Сергій Нємков – 2.33,8 (1 зб.)
35,4-33,8-33,6 (НАГАЙНА)
36,4 (ВЕСТФАЛІЯ)


ippodrom.pp.ua