Результаты испытания лошадей на Киевском ипподроме 20 июня 2015 года.



Мінлива хмарність, вітер північний, 4-7 м-с, атм. тиск 741 мм.рт.ст., від. вологість повітря 21%, t +22°С, доріжка призова

1 заїзд
Приз для коней французької рисистої породи старшого віку GR-1

1 – PADDY DU BUISSON – гн. фр. жер. 2003 р.н. (Achille – Routchka) 8 т.в., (нар. у Франції) ПР «Рода», Наїзник 1­ї категорії Олександр Мовчанець – 3.12,2
2 – ROSIA DU GUIVON – гн. фр. коб. 2005 р.н. (Kenor de Cosse – Bibiche du Guivon) 13 т. в., вл. Кушталь В.М., нар. у Франції, Наїзник 1­ї категорії Анастасія Клименко – 3.13,0
3- АДРЕНАЛІН ­ руд. фр. жер. 2010 р.н. (Intrepide d`Avril ­ Hune de Bel Air), 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1­ї категорії Дмитро Гординський – 3.15,8 (1 зб.)
4 – URSULANIE – гн. фр. коб. 2008 р.н. (Niky – Padovа) 11 т.в., ПР «Рода», Майстер­наїзник Олексій Школін – 3.17,8
5 – THEORICIENNE – руд. фр. коб. 2007 р.н. (Montecatini – Feronie), 11т.в., вл. Міцкевич П.В., нар.у Франції, Майстер­наїзник Олександр Скворцов – 3.32,5
6 – ВЕСНА – гн. фр. коб. 2009 р.н. (Idalo – Panca Oldeson), 8 т.в., ПР «Рода», Майстер­наїзник Сергій Нємков – 3.32,5 на голову позаду (1 зб.)
31,4-33,3-33,3-31,8 (АДРЕНАЛІН/PADDY DU BUISSON)
31,2-31,2 (PADDY DU BUISSON)

2 заїзд
Приз коней французької рисистої породи 3 та 4-річного віку GR-4

1 – СІNUS – гн. фр. жер. 2012 р.н. (Montesicar ­ Panca Oldenson) 4 т.в., ПР «Рода», Майстер­наїзник Володимир Куклін – 2.10,7
2 – БОГИНЯ ­ руд. фр. коб. 2011 р.н. (Intrepide d`Avril ­ Hune de Bel Air) 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3­ї категорії Олександр Гординський – 2.12,5
(3) – СИМВОЛІКА – руд. фр. коб. 2012 р.н. (Intrepide d`Avril – Quentarosa) 4 т.в., (нар. в ПСП «Комишанське»), Наїзник 3­ї категорії Ігор Калініченко – 2.18,0 (1 зб.) проскачка
4 – БЛОНДИНКА ­ руд. фр. коб. 2011 р.н. (Intrepide d`Avril ­ Klio de liton) 5 т.в., ПСП «Комишанське», Майстер­наїзник Ольга Бондар – 2.19,2
5 – СІГMA Д'ЮКРЕЙН– руд. фр. коб. 2012 р.н. (Elio Josselyn ­ Roka) 7 т.в., (нар. в ПР «Рода»), вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 3­ї категорії Андрій Сауляк – 2.29,3 (1 зб.)
6 – БУБНА – гн. фр. коб. 2011 р.н. (In Love With You – Mirabelle) 7 т.в., (нар. в ПР «Рода»), вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 3­ї категорії Павлина Гординська – 2.30,6 (2 зб.)
7 – СИМВОЛ ­ руд. фр. жер. 2012 р.н. (Intrepide d`Avril ­ Klio de liton) 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1­ї категорії Дмитро Гординський – 2.46,4
32,7-32,8 (СИМВОЛІКА)
33,0-32,2 (СІNUS)

3 заїзд
Приз для коней орловської рисистої породи 2- річного віку

1 – АКУСТІКА – вор. орл. коб. (Композитор ­ Алтайська Красуня) 4 т. в., ФГ «Голд­Сад», Майстер­наїзник Євген Ковальський – 2.33,6
2 – АСТРА – сір. орл. коб. (Самородок ­ Акація) 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3­ї категорії Андрій Сауляк – 2.34,4
3 – КАЛІБР – т­сір. орл. жер. (Ікс ­ Копія) 15 т.в., Лимарівського к­з, Майстер­наїзник Володимир Ровда – 2.38,0
4 – ГЛАДІАТОР – сір. орл. жер. (Джим ­ Геральдіка) 6 т.в., Лозівського к­з., Тренер­наїзник 3­ї категорії Олександр Харитонов – 2.38,9
5 – ЧІФ – вор. орл. жер. (Флоріано ­ Чужеземка) 6 т.в., Лозівського к/з, Наїзник 2­ї категорії Ольга Пучка – 2.51,1 (1 зб.)
6 – ЛІТУНЬЯ – кар. орл. коб. (Іскрометний – Лань) 7 т. в., ПСП “Комишанське”, Тренер­наїзник Віталій Ключніков – 2.51,8 (1 зб.)
38,9-36,4-36,9-41,4 (АКУСТІКА)

4 заїзд
Приз “ОТКЛІКА”
для коней орловської рисистої породи 4-річ. віку
Розіграний в 1-й гіт

1 – АСМАРАЛ – т­сір. орл. жер. (Афоризм ­ Артистка) 11 т. в., Дібрівського к/з, Майстер­наїзник Олександр Скворцов – 2.08,7
2 – ЗВІРОБІЙ – гн. орл. жер. (Ізумруд – Забава) 5 т. в., ПСП «Комишанське», Майстер­наїзник Ольга Бондар – 2.09,0
3 – ІЗБРАННІК – сір. орл. жер. (Ізумруд – Імператриця) 7 т. в., ПСП “Комишанське”, Наїзник 1­ї категорії Дмитро Гординський – 2.10,6
4 – РЮРИК – сір. орл. жер. (Канюк – Радуга) 1 т. в., Запорізького к/з, Майстер­наїзник Віктор Букреєв – 2.10,8
5 – ПУТНІК – гн. орл. жер. (Уклон – Політика) 4 т. в., Запорізького к/з, Майстер­наїзник Володимир Куклін – 2.11,0
6 – КАЛАФАТ – вор. орл. жер. (Фліп – Йолка) 2 т. в., ТОВ «КЗ «Авангард 1936», Наїзник 1­ї категорії Анатолій Лисак – 2.14,1
7 – ЗАСЛУГА – гн. орл. коб. (Самородок – Знойная Ночь) 5 т.в., ПСП “Комишанське”, Тренер­наїзник Віталій Ключніков – 2.21,8 (1 зб.)
8 – ІРІДА – кар. орл. коб. (Ізумруд – Ізбранніца) 13 т. в., вл. Шевчук Г. В., Наїзник 1­ї категорії Анастасія Клименко – 2.32,5
9 – ВАХТЬОР – т.­сір. орл. жер. (Арарат – Вакса) 3 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. ФГ «Голд­Сад», Майстер­наїзник Микола Севастьянов – 2.43,4
32,7 (ЗВІРОБІЙ)
31,3-31,8-32,9 (АСМАРАЛ)

5 заїзд
Приз для коней рисистих порід 4-річного віку та старше

(1) – КУМАЧ – вор. рос. жер. (Montpellier ­ Кумачовая) 11 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. Міцкевич П.В., Майстер­наїзник Павло Міцкевич – 2.07,9 біг під нулем
2 – МОЛІБДЕН – бул. орл. жер. 2010 р.н. (Блєск – Монополія) 10 т.в., вл. Милованова Ю. П., Майстер­наїзник Олександр Русінов – 2.11,6
(3) – ЛІДЕР – сір. орл. жер. 2009 р.н. (Ібрагім – Листва) 8 т. в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1­ї категорії Дмитро Гординський – 2.12,0 біг під нулем
(4) – ДАРУНОК – т.­сір.орл.жер. 2010 р.н. (Казус ­ Дисперсія) 15 т.в. (нар.в Лимарівському к/з) вл. Белінський Р.Г., Майстер­наїзник Іван Палкін – 2.16,3 біг під нулем
ЧЕМБУЛАК – знятий
33,1 (ДАРУНОК)
31,7 (ДАРУНОК/КУМАЧ)
31,0-32,1 (КУМАЧ)

6 заїзд
Приз для коней рисистих порід 3- річного віку

1 – ГІГА – св.­гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril ­ Гагарка) 5 т.в. (нар. в Дібрівському к/з) вл. Бондар О.О., Майстер­наїзник Ольга Бондар – 2.12,8
2 – ПРОСПЕКТ – гн. рос. жер. (Параграф ­ Пагода) 8 т.в., (нар. в ТОВ ПЗ «Україна») вл. Єременко А. С., Майстер­наїзник Сергій Нємков – 2.17,3 (1 зб.)
3 – МОНА ЛІЗА – гн. рос. коб. (Nunsuchthing ­ Москва) 11 т.в. Дібрівського к/з, Наїзник 1­ї категорії Людмила Хлопцева – 2.12,2 (2 зб.)
4 – БАГРАМ – гн. рос. жер. (Гайдук ­ Богиня) 5 т.в. (нар. в ТОВ «к/з Авангард 1936») вл. Бондар О.О., Наїзник 3­ї категорії Андрій Сауляк – 2.29,3 (1 зб.)
БЄСПРІМЄРНАЯ – гн. рос. коб. (Прогрес ­ Благодарная) 1 т.в., Запорізького к­з, Майстер­наїзник Віктор Букреєв – (1 зб.) зїхала
НАКИДКА – гн. рос. коб. (Клінок – Нагайка) 15 т. в., Лимарівського к/з, Майстер­наїзник Іван Палкін Камзол – (1 зб.) аварійний з’їзд
МЕЛАНХОЛІЯ – знята
37,7-31,4-31,0-32,7 (ГІГА)

7 заїзд
Приз для коней французької рисистої породи 4- річного віку і старше GR-2

1 – ВЕЗУЧАЯ – гн. фр. коб. 2009 р.н. (Illico Presto – Hune de Bel Air) 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1­ї категорії Дмитро Гординський 2.08,7
2 – TORRA DE PIENCOURT – гн. фр. коб. 2007 р.н. (Ekir de Leau – Lady de Smarves) 11 т.в., вл. Міцкевич П. В., нар. у Франції, Майстер­наїзник Олексій Школін – 2.09,3
3 – ВЄЛІКОЛЄПНАЯ – гн. фр. коб. 2009 р.н. (Idalo – Quintarosa) 7 т. в., ПСП “Комишанське”, Наїзник 1­ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.09,9
4 – TOUCHE FINALE – гн. фр. коб. 2007 р.н. (Hermes du Вuisson – Letre Persane) 5 т.в., вл. Бондар О.О., нар. у Франції, Майстер­наїзник Ольга Бондар – 2.10,3 (1 зб.)
5 – БУЛАВА – руд. фр. коб. 2011 р.н. (Idalo – Rosaria du Tijas) 11 т. в., ПР “Рода”, Майстер­наїзник Олександр Скворцов – 2.10,6
6 – STARLEA VERDERIE – гн. фр. коб. 2006 р.н. (Carpe Diem – Lea Galante) 11 т. в., вл. Міцкевич П. В., нар. у Франції, Наїзник 1-ї категорії Олена Ярош – 2.16,7
7 – БАРАБАН – т­гн. фр. жер. 2011 р.н. (Idalo – Queen de Nganda) 11 т. в., (нар. в ПР «Рода») вл. Бондар О.О., Майстер­наїзник Павло Міцкевич – 2.17,7
31,0-30,8-33,2 (TORRA DE PIENCOURT)
33,7 (ВЕЗУЧАЯ)

8 заїзд
Приз “ВАЛЬСА”
для коней орловської породи 3-річного віку
1-й гіт

1 – ІЗУМРУДНИЙ ОГОНЬ – сір. орл. жер. (Інкасатор ­ Імператриця) 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3­ї категорії Олександр Гординський – 2.15,5
2 – ЛУГАНСЬК ­ т.­сір. орл. жер. (Композитор ­ Лапушка) 3 т.в., ФГ «Голд­Сад», Майстер­наїзник Микола Севастьянов – 2.17,6
3 – ЗАНАВЄСЬ ­ сір.орл.коб. (Самородок ­ Золушка) 11 т.в., ПСП “Комишанське”, Майстер­наїзник Павло Міцкевич – 2.17,8
4 – КЛУБНІКА – гн. орл. коб. (Уклон ­ Кармен) 4 т.в., Запорізького к.з., Наїзник 3­ї категорії Ігор Калініченко – 2.18,1
5 – БОСТОН – сір. орл. жер. (Самородок ­ Баварія) 7 т.в. ПСП «Комишанське», Тренер­наїзник Віталій Ключніков – 2.20,8
6 – БАРЧОНОК – гн. орл. жер. (Чардаш ­ Біографія) 5 т.в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 1­ї категорії Дмитро Гординський – 2.22,6 (1 зб.)
7 – ЦАРЕБОР – гн. орл. жер. (Бамбіно ­ Царь­Пушка) 7 т.в., (нар. в ТОВ «К/з Авангард 1936») вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 1­ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.25,2
8 – БАСМАЧ – т.­сір. орл. жер. (Самородок ­ Баядерка) 11 т.в. ПСП «Комишанське», Майстер­наїзник Олександр Скворцов – 2.28,6 (2 зб.)
ЧИТИФ ­ знятий
ЧАЙФА ­ знята
35,4-33,5-33,0-33,6 (ІЗУМРУДНИЙ ОГОНЬ)

9 заїзд
Приз для коней орловської рисистої породи 2- річного вік
у
1 – ЛАНКРУЗЕР – сір. орл. жер. (Композитор ­ Листва) 8 т.в., вл. Мирошниченко М.П., Наїзник 1­ї категорії Олександр Мовчанець – 2.38,7
2 – ЗОЛОТИСТА – вор. орл. коб. (Самородок ­ Золушка) 7 т.в., ПСП «Комишанське», Тренер­наїзник Віталій Ключніков – 2.41,2
(3) – РЕКЛАМА ­гн. орл. коб. (Мечіган ­ Роксолана) 8 т.в., ФГ «Голд­Сад», Майстер­наїзник Сергій Нємков – 2.46,1 н.х.
4 – РУБЄЖ ­ гн. орл. жер. (Жакоп ­ Ромашка) 6 т.в., Лозівського к/з, Тренер­наїзник 3­ї категорії Олександр Харитонов – 2.46,2 (1 зб.)
5 – КРЕЙЗІ – вор. орл. коб. (Іскрометний ­ Кіпа) 5 т.в., ПСП «Комишанське», Майстер­наїзник Ольга Бондар – 3.00,1 (2 зб.)
41,6-38,1-39,2-39,8 (ЛАНКРУЗЕР)

10 заїзд
Приз коней французької рисистої породи старшого віку GR-3

1 – АКЦІОНЕР ­ руд. фр. жер. 2010 р.н. (Intrepide d’Avril ­ Quintarosa) 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1­ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.08,1
2 – SYBELE WIС – т.­гн. фр. коб. 2006 р.н. (Kid Wood – Jonquiere) 11 т.в., вл. Бондар О.О., нар. у Франції, Майстер­наїзник Олександр Скворцов – 2.08,7
3 – SA CHANTAL – руд. фр. коб. 2006 р.н. (Independence Day – Chevinoise) 5 т. в., вл. Бондар О. О., нар. у Франції, Майстер­наїзник Павло Міцкевич – 2.09,0
4 – ВЕЗУНЧИК – гн. фр. жер. 2009 р.н. (Illico Presto – Klio de L`iton) 5 т.в. ПСП «Комишанське», Наїзник 1­ї категорії Дмитро Гординський – 2.10,3
5 – SEPIA – гн. фр. коб. 2006 р.н. (Joker De Rozoy – Helvia) 13 т. в., вл. Кушталь В.М., нар. у Франції, Наїзник 1­ї категорії Анастасія Клименко 2.12,9 (1 зб.)
6 – UNE DE BEL AIR – руд. фр. коб. 2008 р.н. (Kesaco Phedo – Hune de Bel Air) 4 т.в., ПР «Рода», Майстер­наїзник Євген Ковальський – 2.16,8 (1 зб.)
(7) – VAGUE GEDE ­ гн.фр.коб. 2009 р.н (Pacifique Gede ­ Ilona) 5 т.в., (нар. у Франції) вл. Бондар О. та Нікулін А., Майстер­наїзник Ольга Бондар – 2.19,7 (1 зб.) проскачка
32,0-31,9-31,5-32,7 (АКЦІОНЕР)

11 заїзд
Приз для коней рисистих порід 2-річного віку

1 – ДАУГАВА – гн. фр. коб. (Elio Josselyn ­ Souris d’Or) 11 т.в., ПР “Рода”, Майстер­наїзник Олександр Скворцов – 2.20,7
2 – ІЛАРІЯ – кар. рос. коб. (Графік ­ Ilary Gar) 4 т.в., ПР «Рода», Майстер­наїзник Володимир Куклін – 2.20,7 на шию позаду (1 зб.)
3 – ГІГАНТ – вор. рос. жер. (Гоготун ­ Гіпотеза) 15 т.в., Лимарівського к­з, Майстер­наїзник Іван Палкін – 2.26,1 (1 зб.)
4 – ДІАЛОГ – гн. фр. жер. (Goetmals Wood ­ Dion Om) 8 т.в., ПР «Рода», Майстер­наїзник Сергій Нємков – 2.32,8
5 – ГРАМОФОН – гн. рос. жер. (Montpellier ­ Господиня) 11 т.в., ПР «Рода», Наїзник 1­ї категорії Людмила Хлопцева – 2.34,1
6 – ЗАМАНЧІВИЙ – гн. орл. жер. (Іскрометний ­ Задумка) 7 т.в., ПСП «Комишанське», Тренер­наїзник Віталій Ключніков – 2.56,5
37,2 (ГІГАНТ)
34,7 (ГІГАНТ/ДАУГАВА)
34,5-34,3 (ДАУГАВА)

12 заїзд
Приз “ВАЛЬСА”
для коней орловської породи 3-річного віку
2-й гіт

1 – ІЗУМРУДНИЙ ОГОНЬ – сір. орл. жер. (Інкасатор ­ Імператриця) 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3­ї категорії Олександр Гординський – 2.16,8
2 – ЗАНАВЄСЬ ­ сір.орл.коб. (Самородок ­ Золушка) 11 т.в., ПСП “Комишанське”, Майстер­наїзник Павло Міцкевич – 2.17,4
3 – БАРЧОНОК – гн. орл. жер. (Чардаш ­ Біографія) 5 т.в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 1­ї категорії Дмитро Гординський – 2.18,0
4 – КЛУБНІКА – гн. орл. коб. (Уклон ­ Кармен) 4 т.в., Запорізького к.з., Наїзник 3­ї категорії Ігор Калініченко – 2.20,9
5 – БОСТОН – сір. орл. жер. (Самородок ­ Баварія) 7 т.в. ПСП «Комишанське», Тренер­наїзник Віталій Ключніков – 2.21,1
6 – ЛУГАНСЬК ­ т.­сір. орл. жер. (Композитор ­ Лапушка) 3 т.в., ФГ «Голд­Сад», Майстер­наїзник Микола Севастьянов – 2.47,3
ЦАРЕБОР – знятий
БАСМАЧ – знятий
ЧИТИФ ­ знятий
ЧАЙФА ­ знята
33,5-33,7-34,8-34,8 (ІЗУМРУДНИЙ ОГОНЬ)

Приз “ВАЛЬСА”
Результат по двом гітам

1 – ІЗУМРУДНИЙ ОГОНЬ – сір. орл. жер. (Інкасатор ­ Імператриця) 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3­ї категорії Олександр Гординський
2 – ЗАНАВЄСЬ ­ сір.орл.коб. (Самородок ­ Золушка) 11 т.в., ПСП “Комишанське”, Майстер­наїзник Павло Міцкевич
3 – ЛУГАНСЬК ­ т.­сір. орл. жер. (Композитор ­ Лапушка) 3 т.в., ФГ «Голд­Сад», Майстер­наїзник Микола Севастьянов
4 – БАРЧОНОК – гн. орл. жер. (Чардаш ­ Біографія) 5 т.в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 1­ї категорії Дмитро Гординський
5 – КЛУБНІКА – гн. орл. коб. (Уклон ­ Кармен) 4 т.в., Запорізького к.з., Наїзник 3­ї категорії Ігор Калініченко


ippodrom.pp.ua