Результаты испытания лошадей на Киевском ипподроме 14 июня 2015 года.



Мінлива хмарність, вітер південний, 2-4 м-с, атм. тиск 745 мм.рт.ст., від. вологість повітря 31%, t +31°С, доріжка призова пильна

1 заїзд
Приз для коней рисистих порід 2- річного віку

1 - ПАРІТЮРФ - гн. фр. жер. (Montpellier - Парижанка), 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Євген Ковальський – 2.28,8
2 - ГЕРМАНІЙ – вор. рос. жер. (Мотив – Графа), 5 т. в., вл. Бондар О. О., Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.31,0 (1 зб.)
3 - ДЕА ДЮКРЕЙН - гн. фр. коб. (Ksar d’Algot - Gea), 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.33,1 (2 зб.)
4 - ГРАНД МАРІ – гн. рос. коб. (Мотив – Гондола), 5 т. в., вл. Бондар О. О., Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.33,2 (1 зб.)
5 - АПОГЕЙ – руд. рос. жер. (Прогрес - Аргунь), 15 т.в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Іван Палкін – 2.34,2 (1 зб.)
(6) - ДОСТАТОК – кар. фр. жер. (Ksar d’Algot - Roka), 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Володимир Куклін – 2.42,3 зайві збої (4 зб.)
38,3-36,1-36,9-37,5 (ПАРІТЮРФ)

2 заїзд
Приз для коней рисистих порід 3- річного віку

1 - НАШ БУРБОН – гн. фр. жер. (Sam Bourbon- Nelli Syrinx), 11 т.в. ПР «Рода», Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.10,4
2 - ГОРТЕНЗІЯ – гн. рос. коб. (Elio Josselyn - Гамелія), 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.10,4 на шию позаду
(3) - ПІКОВА ДАМА – кар. рос. коб. (Камін - Полночь), 6 т.в., вл. Гавриленко О.П., Наїзник 3-ї категорії Олена Гавриленко – 2.11,9 н.х.
4 - РЕВАНШ – гн. рос. жер. (Shag Man - Радость), 8 т.в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. КП «Київський іподром», Наїзник 1-ї категорії Олександр Мовчанець – 2.12,4
5 - ФАРВАТЕР – гн. фр.-ам. жер. (Elio Josselyn - Frisky Presto), 13 т.в. (нар. в ТОВ «ПЗ «Україна») вл. Кушталь В.М., Наїзник 1-ї категорії Анастасія Клименко – 2.14,0
6 - АМПЛІТУДА - гн.рос.коб. (Прогрес - Аргунь), 4 т.в., Запорізького к-з, Майстер-наїзник Володимир Куклін – 2.15,4 (1 зб.)
31,9-33,9 (ГОРТЕНЗІЯ/НАШ БУРБОН)
32,9-31,8 (НАШ БУРБОН)

3 заїзд
Приз для коней орловської рисистої породи 2- річного віку

1 - ІДЕАЛ – вор. орл. жер. (Ізотоп – Ігрушка), 5 т. в., ПСП “Комишанське”, Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.37,0
2 - ІМІТАТОР – кар. орл. жер. (Іскрометний – Іскрометная), 7 т. в., ПСП “Комишанське”, Наїзник 3-ї категорії Павлина Гординська – 2.37,1
3 - БУРЛАЧКА – т.-сір. орл. коб. (Рапс - Бомба), 10 т.в., Милованова Ю.П., Майстер-наїзник Олександр Русінов – 2.39,3
4 - АБРИКОСКА – сол. орл. коб. (Блєск - Афродіта), 6 т.в., (нар. в Лозівському к/з), вл. Панченко О.В., Тренер-наїзник 3-ї категорії Олександр Харитонов – 2.40,8 (1 зб.)
5 - ЛАСТІК – гн. орл. жер. (Іскрометний - Лєтучая), 3 т.в., ФГ “Голд-Сад”, Мастер-наїзник Микола Севастьянов – 2.59,7 (2 зб.)
41,4-39,2-38,6-37,8 (ІДЕАЛ)

4 заїзд
ПРИЗ МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ для коней рисистих порід 4 річного віку (2400)

1 - ГЕРОЙ OV - руд. рос. жер. (In Love With You - Гордость), 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 3.12,7
2 - ФЕЙМОС – т-гн. ам.-фр. коб. (Montpellier – Флексі), 13 т. в., (нар. в ТОВ «ПЗ «Україна») вл. Кушталь В. М., Майстер-наїзник Володимир Кушталь – 3.12,8
3 - ГОТИК – т-гн. рос. жер. (Камін – Грона), 11 т.в., Дібрівського к-з, Майстер-наїзник Павло Міцкевич – 3.14,8
4 - ВЕРШИНА – руд. рос. коб. (Montpellier – Венгрія), 11 т. в., Дібрівського к/з, Наїзник 1-ї категорії Людмила Хлопцева – 3.16,5
5 - ГЕРБАРІЙ – гн. рос. жер. (Бєглєц – Герцогиня), 13 т. в., (нар. в ТОВ «ПЗ»Україна») вл. Шевчук С.О., Майстер-наїзник Юрій Об’єдков – 3.19,5
6 - ВІФЛІЄМ – гн. рос. мер. (Montpellier – Волга), 1 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. Цепелєва А. О., Майстер-наїзник Віктор Букреєв – 3.25,8 (1 зб.)
32,1-31,3-31,5 (ГЕРБАРІЙ)
32,1 (ФЕЙМОС)
33,3-32,4 (ГЕРОЙ OV)

5 заїзд
ВСТУПНИЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ для коней орловської рисистої породи 2 - річного віку

1 - БУБНОВАЯ – гн. орл. коб. (Банкет ­ Барка), 4 т. в., ФГ «Голд­Сад», Майстер­наїзник Євген Ковальський – 2.19,5
2 - ТОПОЛЬ – гн. орл. жер. (Папай ­ Туя), 11 т.в., Школіна Р.С., Майстер­наїзник Олексій Школін – 2.25,5 (3 зб.)
3 - ЛАНДШАФТ – сір. орл. жер. (Шквал ­ Лунная), 15 т.в., Лимарівського к/з, Майстер­наїзник Іван Палкін – 2.28,2
4 - ПАКІСТАН – сір. орл. жер. (Ікс ­ Помпея) 15 т.в., Лимарівського к/з, Майстер­наїзник Володимир Ровда – 2.32,6
5 - ЗЕНІТ – сір. орл. жер. (Іскрометний ­ Зарядка), 7 т.в., ПСП “Комишанське”, Наїзник 1­ї категорії Дмитро Гординський - 2.36,1 (2 зб.)
6 - КАРДІОГРАФ – вор. орл. жер. (Фрагмент ­ Конкурентка), 6 т.в., Лозівського к/з, Тренер­наїзник 3­ї категорії Олександр Харитонов – 2.37,6 (2 зб.)
7 - АДЖАРІЯ – гн. орл. коб. (Жакоп ­ Асканія), 6 т.в., Лозівського к/з, Наїзник 2­ї категорії Олександр Харитонов – 2.46,5 (1 зб.)
35,4-34,3-34,1-35,7 (БУБНОВАЯ)

6 заїзд
Приз для коней рисистих порід 3- річного віку

1 - ЯПОНІЯ – гн. рос. коб. (Приморськ - Ядвіга), 4 т.в., Запорізького к.з., Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.15,8
2 - ПРЕРІЯ – гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril – Пірога), 5 т. в., вл. Бондар О. О., Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.16,3
3 - ВІРТУОЗ – гн. рос. жер. (Регістр - Волга), 11 т.в. Дібрівського к/з, Наїзник 1-ї категорії Олена Ярош – 2.17,5
4 - ОБЛЄПІХА – св.-гн. рос. коб. (Пєрєсвєт – Оповідь), 15 т.в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Володимир Ровда – 2.23,3 (2 зб.)
(5) - РІВ`ЄРА - гн.рос.коб. (Вертеп - Римлянка), 11 т.в., Дібрівського к-з, Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.23,3 на ½ голови позаду, зайві збої
33,1-34,7-36,7 (ПРЕРІЯ)
31,3 (ЯПОНІЯ)

7 заїзд
Приз для коней орловської рисистої породи 3- річного віку

1 - ІСТИНА-2 - гн. орл. коб. (Самородок - Істина), 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.15,2
2 - ІМЄНІННІК – гн. орл. жер. (Ізумруд - Іскрометная), 7 т.в. ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Павлина Гординська – 2.18,4
3 - СИБІРСЬКИЙ ЕКСПРЕС – сір. орл. жер. (Ізбраннік - Сметка), 8 т.в., вл. Мирошниченко М.П., Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.19,4 (2 зб.)
4 - ЧИТИФ - вор. орл. жер. (Фрагмент - Чарка) 6 т.в., Лозівського к/з, Наїзник 2-ї категорії Олександр Харитонов – 2.21,6 (2 зб.)
5 - ЧИНГІЗ – сір. орл. жер. (Ібрагім - Черьомуха), 6 т.в., Лозівського к/з, Наїзник 2-ї категорії Ольга Пучка – 2.27,6
6 - АЛЬБА – сір. орл. коб. (Біполяр - Алка), 15 т.в. (нар. в Дібрівському к/з) вл. Белінський Р.Г., Майстер-наїзник Іван Палкін – 2.33,1
33,9-33,4-34,3-33,6 (ІСТИНА-2)

8 заїзд
Приз “ОЧАКОВА” для коней рисистих порід старшого віку

1 - РОМАНС – руд. фр.­ам. жер. (Montpellier – Rosaria du Tijas), 8 т.в., (нар. в ПР «Рода») вл. Кушталь В. М., Майстер­наїзник Володимир Кушталь – 3.10,4
2 - ЗАГАР – гн. рос. жер. 2008 р.н.(Графік – Зірка), 1 т.в., (нар. у Дібрівському к.з.) вл. Цепелєва А.О., Майстер­наїзник Віктор Букреєв – 3.10,5 (1 зб.)
3 - ГЕКСАН – кар. рос. жер. 2006 р.н. (Камін – Гряда), 11 т.в., (нар. в Дібрівському к­з) вл. Міцкевич П.В., Майстер­наїзник Павло Міцкевич – 3.11,6
(4) - ВЛАСТЄЛІН КОЛЄЦ – гн. рос. мер. 2009 р.н.(Київ – Верона), 13 т.в., (нар. в ТОВ “ПЗ” Україна“) вл. Об’єдкова Г. І., Наїзник 1-ї категорії Анастасія Клименко – 3.52,5 проскачка
32,8-29,6-30,3-32,5-32,6-32,6 (РОМАНС)

9 заїзд
Приз для коней орловської рисистої породи 4- річного віку

1 - ФЛАГМАН – гн. орл. жер. (Мак – Фіалка), 2 т. в., ТОВ «КЗ «Авангард 1936», Наїзник 1-ї категорії Анатолій Лисак – 2.13,2
2 - ВОЛЕЙБОЛ – гн. орл. жер. (Бамбіно – Ванда), 11 т. в., Дібрівського к/з, Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.13,6
3 - ЗАСЛУГА – гн. орл. коб. (Самородок – Знойная Ночь), 5 т.в., ПСП “Комишанське”, Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.19,9
ІРІДА – знята
34,0-33,6-33,1-32,5 (ФЛАГМАН)

10 заїзд
Приз для коней рисистих порід 2- річного віку

1 - ВЕСТФАЛІЯ – руд. рос. коб. (Montpellier - Ватага), 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.17,7
2 - УНІВЕРСАЛ – руд. фр. жер. (Elio Josselyn - Utopienne), 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Євген Ковальський – 2.20,9 (1 зб.)
3 - ДОВІДКА – руд. фр. коб. (Montesicar - Java de Mormal), 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Володимир Куклін – 2.28,6
4 - ГАМБЛЕР – руд. рос. жер. (Montpellier - Гугенія), 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.36,6
5 - ДИРЕКТИВА - руд. фр. коб. (Ksar d’Algot - Panca Oldenson), 8 т.в., ПР «Рода», Наїзник 1-ї категорії Олександр Мовчанець – 2.42,0 (2 зб.)
35,0-34,5 (УНІВЕРСАЛ)
34,4 (УНІВЕРСАЛ/ВЕСТФАЛІЯ)
33,8 (ВЕСТФАЛІЯ)

11 заїзд
Приз для коней орловської рисистої породи 2- річного віку

1 - ІНТЕРЕСНИЙ 2 – гн. орл. жер. (Інкасатор - Імператриця), 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Олександр Гординський – 2.39,4
2 - ЛЮБИМИЙ – гн. орл. жер. (Іскромьотний - Любимая), 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.39,5 (1 зб.)
3 - ЛІФТ – руд. орл. жер. (Факел - Лама), 6 т.в., Лозівського к/з, Наїзник 2-ї категорії Ольга Пучка – 2.46,6 (1 зб.)
(4) - ФЕОДАЛ – чер.-сір. орл. жер. (Джим - Феноменальна), 6 т.в., Лозівського к-з., Наїзник 2-ї категорії Олександр Харитонов – 2.46,8 (1 зб.) н.х.
41,6-40,7-38,9 (ІНТЕРЕСНИЙ 2/ФЕОДАЛ)
38,2 (ІНТЕРЕСНИЙ 2)


ippodrom.pp.ua