Результаты испытания лошадей на Киевском ипподроме 7 июня 2015 года.



Ясно, вітер південно-західний, 2-4 м-с, атм. тиск 754 мм.рт.ст., від. вологість повітря 34%, t +27°С, доріжка призова пильна

1 заїзд
Приз для коней французької рисистої породи старшого віку GR-1

1 - АДРЕНАЛІН - руд. фр. жер. 2010 р.н. (Intrepide d`Avril - Hune de Bel Air), 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.04,8
2 - PADDY DU BUISSON – гн. фр. жер. 2003 р.н. (Achille – Routchka), 8 т.в., (нар. у Франції) ПР «Рода», Наїзник 1-ї категорії Олександр Мовчанець – 2.05,0
3 - TOUCHE FINALE – гн. фр. коб. 2007 р.н. (Hermes du Вuisson – Letre Persane) 5 т.в., вл. Бондар О.О., нар. у Франції, Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.06,1
4 - URSULANIE – гн. фр. коб. 2008 р.н. (Niky – Padovа) 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.06,8 (1 зб.)
5 - ВЕСНА – гн. фр. коб. 2009 р.н. (Idalo – Panca Oldeson), 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.07,0
6 - TORRA DE PIENCOURT – гн. фр. коб. 2007 р.н. (Ekir de Leau – Lady de Smarves) 11 т.в., вл. Міцкевич П. В., нар. у Франції, Майстер-наїзник Павло Міцкевич – 2.28,5 (2 зб.)
30,5-32,1-31,4 (PADDY DU BUISSON)
30,8 (АДРЕНАЛІН)

2 заїзд
Приз для коней рисистих порід 2- річного віку

(1) - ГЛАДІАТОР – сір. орл. жер. (Джим - Геральдіка), 6 т.в., Лозівського к-з, Тренер-наїзник 3-ї категорії Олександр Харитонов – 2.39,0 біг під нулем
2 - АСТРА – сір. орл. коб. (Самородок - Акація), 5 т.в., ПСП «Комишанське», Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.44,3
(3) - АКУСТІКА – вор. орл. коб. (Композитор - Алтайська Красуня), 4 т. в., ФГ «Голд-Сад», Майстер-наїзник Євген Ковальський – 2.46,4 гал. до ст., проскачка
4 - ЧІФ – вор. орл. жер. (Флоріано - Чужеземка), 6 т.в., Лозівського к/з, Наїзник 2-ї категорії Ольга Пучка – 2.53,3 (3 зб.)
5 - КАЛІБР – т-сір. орл. жер. (Ікс - Копія) 15 т.в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Володимир Ровда – 2.57,7 (1 зб.)
39,7-40,3-40,3-38,7 (ГЛАДІАТОР)

3 заїзд
Приз для коней французької рисистої породи 4- річного віку і старше GR-2

1 - ROSIA DU GUIVON – гн. фр. коб. 2005 р.н. (Kenor de Cosse – Bibiche du Guivon) 13 т. в., вл. Кушталь В.М., нар. у Франції, Наїзник 1-ї категорії Анастасія Клименко – 2.08,6
2 - БУЛАВА – руд. фр. коб. 2011 р.н. (Idalo – Rosaria du Tijas), 11 т. в., ПР “Рода”, Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.08,9
3 - ВЄЛІКОЛЄПНАЯ – гн. фр. коб. 2009 р.н. (Idalo – Quintarosa), 7 т. в., ПСП “Комишанське”, Наїзник 1-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.09,0
4 - БАРАБАН – т-гн. фр. жер. 2011 р.н. (Idalo – Queen de Nganda), 11 т. в., (нар. в ПР «Рода») вл. Бондар О.О., Майстер-наїзник Павло Міцкевич – 2.09,7 (1 зб.)
5 - ВЕЗУЧАЯ – гн. фр. коб. 2009 р.н. (Illico Presto – Hune de Bel Air), 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.10,3
6 - STARLEA VERDERIE – гн. фр. коб. 2006 р.н. (Carpe Diem – Lea Galante), 11 т. в., вл. Міцкевич П. В., нар. у Франції, Наїзник 1-ї категорії Олена Ярош – 2.20,2
31,4-33,4-32,8-31,0(ROSIA DU GUIVON)

4 заїзд
Приз для коней рисистих порід 2-річного віку

1 - ГІГАНТ – вор. рос. жер. (Гоготун - Гіпотеза), 15 т.в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Іван Палкін – 2.33,4
2 - ІЛАРІЯ – кар. рос. коб. (Графік - Ilary Gar), 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Володимир Куклін – 2.33,7 (1 зб.)
3 - ДАУГАВА – гн. фр. коб. (Elio Josselyn - Souris d’Or), 11 т.в., ПР “Рода”, Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.40,3 (2 зб.)
4 - ДІАЛОГ – гн. фр. жер. (Goetmals Wood - Dion Om). 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.40,5 (1 зб.)
5 - ДОГМА – гн. фр. коб. (Ksar d’Algot - Salome du Maza), 11 т.в., ПР “Рода”, Наїзник 1-ї категорії Олена Ярош – 2.40,5 на шию позаду (3 зб.)
40,1-38,9-37,2-37,2 (ГІГАНТ)

5 заїзд
Приз коней рисистих порід 4-річного віку

1 - КУМАЧ – вор. рос. жер. (Montpellier - Кумачовая), 11 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. Міцкевич П.В., Майстер-наїзник Павло Міцкевич – 2.10,4
2 - ПАРК – кар. рос. жер. (Камін – Погода), 5 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. Бондар О.О., Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.11,0
3 - ГАМБІТ OV – гн. рос. жер. (Idalo – Гугенія) 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.12,2
4 - ПРОК – гн. рос. жер. (Київград – Пасія), 13 т.в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. Кушталь В.М., Майстер-наїзник Юрій Об`єдков – 2.14,4 (1 зб.)
33,8-34,5-32,5-29,6 (КУМАЧ)

6 заїзд
Приз коней французької рисистої породи 3 і 4-річного віку GR-4

1 - СІNUS – гн. фр. жер. 2012 р.н. (Montesicar - Panca Oldenson), 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Володимир Куклін – 2.14,5
2-3 - СИМВОЛІКА – руд. фр. коб. 2012 р.н. (Intrepide d`Avril – Quentarosa), 4 т.в., (нар. в ПСП «Комишанське»), Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.15,1 голова в голову
2-3 - БОГИНЯ - руд. фр. коб. 2011 р.н. (Intrepide d`Avril - Hune de Bel Air), 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Олександр Гординський – 2.15,1 голова в голову
4 - БЛОНДИНКА - руд. фр. коб. 2011 р.н. (Intrepide d`Avril - Klio de liton), 5 т.в., ПСП «Комишанське», Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.23,2
5 - БУБНА – гн. фр. коб. 2011 р.н. (In Love With You – Mirabelle), 7 т.в., (нар. в ПР «Рода»), вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Павлина Гординська – 2.28,8 (1 зб.)
6 - СІГMA Д'ЮКРЕЙН– руд. фр. коб. 2012 р.н. (Elio Josselyn - Roka), 7 т.в., (нар. в ПР «Рода»), вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.35,1 (2 зб.)
7 - СИМВОЛ - руд. фр. жер. 2012 р.н. (Intrepide d`Avril - Klio de liton), 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.39,1 (1 зб.)
33,0-35,7-33,6 (СИМВОЛІКА)
32,2 (СІNUS)

7 заїзд
Приз для коней орловської рисистої породи 3- річного віку

1 - КАМУШКА – сір. орл. коб. (Шквал - Крута), 4 т.в., Запорізького к/з, Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.15,5
2 - ЧАЙФА - вор. орл. коб. (Флоріано - Черніка), 6 т.в., Лозівського к/з, Тренер-наїзник 3-ї категорії Олександр Харитонов – 2.16,8
3 - БУРАН – вор. орл. жер. (Улан - Барщина), 2 т.в., ТОВ “К/з “Авангард 1936”, Наїзник 1-ї категорії Анатолій Лисак – 2.19,4 (1 зб.)
4 - БАРЧОНОК – гн. орл. жер. (Чардаш - Біографія), 5 т.в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.19,4 1/2 голови позаду (1 зб.)
5 - МЕЛАНХОЛІЯ – гн. орл. коб. (Опер - Макарена), 11 т.в., вл. Школіна Л.С., Майстер-наїзник Олексій Школін – 2.22,8
6 - АЛЬБА – сір. орл. коб. (Біполяр - Алка), 15 т.в. (нар. в Дібрівському к/з) вл. Белінський Р.Г., Майстер-наїзник Іван Палкін – 2.23,3 (1 зб.)
34,2-34,4-35,0-31,9 (КАМУШКА)

8 заїзд
Приз для коней орловської рисистої породи 4- річного віку

1 - АСМАРАЛ – т-сір. орл. жер. (Афоризм - Артистка), 11 т. в., Дібрівського к/з, Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.12,5
2 - ПУТНІК – гн. орл. жер. (Уклон – Політика), 4 т. в., Запорізького к/з, Майстер-наїзник Володимир Куклін – 213,4
3 - ЗВІРОБІЙ – гн. орл. жер. (Ізумруд – Забава), 5 т. в., ПСП «Комишанське», Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.13,4 1/2 голови позаду
4 - ІРІДА – кар. орл. коб. (Ізумруд – Ізбранніца), 13 т. в., вл. Шевчук Г. В., Наїзник 1-ї категорії Анастасія Клименко – 2.14,9
5 - КАЛАФАТ – вор. орл. жер. (Фліп – Йолка), 2 т. в., ТОВ «КЗ «Авангард 1936», Наїзник 1-ї категорії Анатолій Лисак – 2.17,4 (2 зб.)
6 - ВАХТЬОР – т.-сір. орл. жер. (Арарат – Вакса), 3 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. ФГ «Голд-Сад», Майстер-наїзник Микола Севастьянов – 2.28,4
33,6 (ЗВІРОБІЙ)
33,1-33,0 (ЗВІРОБІЙ/АСМАРАЛ)
32,8 (АСМАРАЛ)

9 заїзд
Приз жеребців та кобил рисистих порід 3-річного віку

1 - ВИДУМКА – вор. рос. коб. (Мотив – Верона), 13 т.в., (нар. в ТОВ “ПЗ” Україна”) вл. Кушталь В. М., Майстер­наїзник Володимир Кушталь – 2.17,7
2 - ГІГА – св.-гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril - Гагарка), 5 т.в. (нар. в Дібрівському к/з) вл. Бондар О.О., Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.17,8
3 - БАГРАМ – гн. рос. жер. (Гайдук - Богиня), 5 т.в. (нар. в ТОВ «к/з Авангард 1936») вл. Бондар О.О., Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.17,8 ½ голови позаду
4 - НАКИДКА – гн. рос. коб. (Клінок – Нагайка), 15 т. в., Лимарівського к/з, Майстер­наїзник Іван Палкін – 2.18,0
5 - ПРОСПЕКТ – гн. рос. жер. (Параграф - Пагода), 8 т.в., (нар. в ТОВ ПЗ «Україна») вл. Єременко А. С., Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.19,6
6 - ВІСТУЛА OV– руд. рос. коб. (Montpellier - Ватага), 11 т.в., ПР «Рода», Наїзник 1-ї категорії Микола Сердюк – 2.20,7 (1 зб.)
7 - МОНА ЛІЗА – гн. рос. коб. (Nunsuchthing - Москва), 11 т.в. Дібрівського к/з, Наїзник 1-ї категорії Людмила Хлопцева – 2.22,7
8 - БЄСПРІМЄРНАЯ – гн. рос. коб. (Прогрес ­ Благодарная), 1 т.в., Запорізького к­з, Майстер­наїзник Віктор Букреєв – 2.36,5 (1 зб.)
32,9-36,3-36,8-31,7 (ВИДУМКА)

10 заїзд
Приз коней французької рисистої породи старшого віку GR-3

1 - SYBELE WIС – т.-гн. фр. коб. 2006 р.н. (Kid Wood – Jonquiere), 11 т.в., вл. Бондар О.О., нар. у Франції, Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.07,4
2 - SA CHANTAL – руд. фр. коб. 2006 р.н. (Independence Day – Chevinoise), 5 т. в., вл. Бондар О. О., нар. у Франції, Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.07,6
3 - АКЦІОНЕР - руд. фр. жер. 2010 р.н. (Intrepide d’Avril - Quintarosa), 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.07,9
4 - UNE DE BEL AIR – руд. фр. коб. 2008 р.н. (Kesaco Phedo – Hune de Bel Air), 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Євген Ковальський – 2.09,4
5 - VAGUE GEDE - гн.фр.коб. 2009 р.н (Pacifique Gede - Ilona), 5 т.в., (нар. у Франції) вл. Бондар О. та Нікулін А., Майстер-наїзник Павло Міцкевич – 2.09,8 (1 зб.)
6 - ВЕЗУНЧИК – гн. фр. жер. 2009 р.н. (Illico Presto – Klio de L`iton), 5 т.в. ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.12,1 (1 зб.)
7 - SEPIA – гн. фр. коб. 2006 р.н. (Joker De Rozoy – Helvia), 13 т. в., вл. Кушталь В.М., нар. у Франції, Наїзник 1-ї категорії Анастасія Клименко – 2.13,1
31,5-32,4-32,0 (АКЦІОНЕР)
31,5 (SYBELE WIС)


ippodrom.pp.ua