Результаты испытания лошадей на Киевском ипподроме 31 мая 2015 года.



Мінлива хмарність, вітер південно-західний, 2-4 м-с, атм. тиск 744 мм.рт.ст., від. вологість повітря 40%, t +25°С, доріжка призова

1 заїзд
ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ДНЯ КИЄВА
для коней орловської рисистої породи 3-річного віку

1 – ІЗУМРУДНИЙ ОГОНЬ – сір. орл. жер. (Інкасатор ­ Імператриця), 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-­ї категорії Олександр Гординський – 2.12,7
2 – КЛУБНІКА – гн. орл. коб. (Уклон ­ Кармен), 4 т.в., Запорізького к.з., Наїзник 3-­ї категорії Ігор Калініченко – 2.13,3
3 – БАСМАЧ – т.­сір. орл. жер. (Самородок ­ Баядерка), 11 т.в. ПСП «Комишанське», Майстер-­наїзник Олександр Скворцов – 2.14,1
4 – ЧИНГІЗ – сір. орл. жер. (Ібрагім ­ Черьомуха), 6 т.в., Лозівського к/з, Тренер­наїзник 3-­ї категорії Олександр Харитонов – 2.15,1
5 – ЗАНАВЄСЬ ­ сір.орл.коб. (Самородок ­ Золушка), 11 т.в., ПСП “Комишанське”, Майстер-­наїзник Павло Міцкевич – 2.18,0
6 – ЧИТИФ ­ вор. орл. жер. (Фрагмент ­ Чарка) 6 т.в., Лозівського к/з, Наїзник 2-­ї категорії Олександр Харитонов – 2.18,0 на шию позаду
7 – ЛУГАНСЬК ­ т.­сір. орл. жер. (Композитор ­ Лапушка), 3 т.в., ФГ «Голд­Сад», Майстер-­наїзник Микола Севастьянов – 2.18,4
8 – ЦАРЕБОР – гн. орл. жер. (Бамбіно ­ Царь­Пушка), 7 т.в., (нар. в ТОВ «К/з Авангард 1936») вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 1-­ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.23,0 (1 зб.)
9 – АЛЬБА – сір. орл. коб. (Біполяр ­ Алка), 15 т.в. (нар. в Дібрівському к/з) вл. Белінський Р.Г., Майстер-­наїзник Іван Палкін – 2.27,9
33,9-32,5 (КЛУБНІКА)
33,0 (КЛУБНІКА/ІЗУМРУДНИЙ ОГОНЬ)
33,3 (ІЗУМРУДНИЙ ОГОНЬ)

2 заїзд
ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ГОЛОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА
для коней рисистих порід 2-річного віку

1-2 – ДИРЕКТИВА ­ руд. фр. коб. (Ksar d’Algot ­ Panca Oldenson), 8 т.в., ПР «Рода», Наїзник 1-­ї категорії Олександр Мовчанець – 2.34,4 (1 зб.)
1-2 – ГАМБЛЕР – руд. рос. жер. (Montpellier ­ Гугенія), 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-­наїзник Сергій Нємков – 2.24,4 (1 зб.)
3 – ГЕРМАНІЙ – вор. рос. жер. (Мотив – Графа), 5 т. в., вл. Бондар О. О., Майстер-­наїзник Ольга Бондар – 2.35,4
4 – ПАРІТЮРФ ­ гн. фр. жер. (Montpellier ­ Парижанка), 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-­наїзник Євген Ковальський – 2.36,3
5 – ДЕА ДЮКРЕЙН ­ гн. фр. коб. (Ksar d’Algot ­ Gea), 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-­наїзник Олександр Скворцов – 2.38,0 (2 зб.)
38,3-39,5 (ГАМБЛЕР)
39,7-36,9 (ДИРЕКТИВА/ГАМБЛЕР)

3 заїзд
ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ГОЛОВИ КМДА
для коней рисистих порід 4- річного віку

1 – БАЙК – гн. рос. мер. (Київград – Благодарная), 1 т. в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. Цепелєва А. О., Майстер­наїзник Віктор Букреєв – 2.06,6
2 – ВЕРШИНА – руд. рос. коб. (Montpellier – Венгрія), 11 т. в., Дібрівського к/з, Наїзник 1-­ї категорії Людмила Хлопцева – 2.06,6 ½ голови позаду
3 – ГОТИК – т­гн. рос. жер. (Камін – Грона), 11 т.в., Дібрівського к­з, Майстер­-наїзник Павло Міцкевич – 2.07,5
4 – ГЕРОЙ OV ­ руд. рос. жер. (In Love With You ­ Гордость), 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-­наїзник Олександр Скворцов – 2.11,2
5 – ПРОК – гн. рос. жер. (Київград – Пасія), 13 т.в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. Кушталь В.М., Майстер-­наїзник Юрій Об`єдков – 2.20,7 (1 зб.)
30,5-32,2-32 (ВЕРШИНА)
31,9 (БАЙК)

1 забіг собак
ПРИЗ «ВІДКРИТТЯ»
СОБАКИ ПОРОДИ УІППЕТ
(Малий англійський хорт)
Кобелі та суки старше 2-х років

1 – LAVING BRIZ ECCLESTONE BERNIE, ЛАВІНГ ВРІЗ ЕКЛЕСТОН БЕРНІ (AIRY ELF›S ADONIS – KULIKOVO POLE NUSYA NEZHNAYA), Біло-тигровий кобель 18.10.2011 р.н., Власник – Коломийчук Микола, м. Львів – 17,1
2 – ASTRAEA SWEET ZORJANA FIESTA, АСТРЕЯ СВІТ ЗОРЯНА ФІЄСТА (TIOPLIY VETER PROMETEY – FLOWER LOVE SHOW FORMAT), Темно-пісочна з білим сука 05.01.2013 р.н., Власник – Трушина Наталя, м. Київ – 17,4
3 – DEAR PRESENT SHOW FORMAT, ДІАР ПРЕЗЕНТ ШОУ ФОРМАТ (FIOLENT SHOW FORMAT – HEALTHY ROSE SHOW FORMAT), Біло-чорний кобель 23.04.2011 р.н., Власник – Коломийчук Микола, м. Львів – 17,7
4 – JULIA ROBERTS SHOW FORMAT, ДЖУЛІЯ РОБЕРТС ШОУ ФОРМАТ (FIOLENT SHOW FORMAT – HEALTHY ROSE SHOW FORMAT), Біла сука 01.11.2012 р.н., Власник – Орисенко Віктор, м. Київ – 17,8

4 заїзд
ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ЗАСНОВНИКА м. КИЄВА КИЯ
для коней орловської рисистої породи 2-річного віку

1 – ФЕОДАЛ – чер.­сір. орл. жер. (Джим ­ Феноменальна), 6 т.в., Лозівського к­з., Наїзник 2-­ї категорії Олександр Харитонов – 2.35,5 (1 зб.)
2 – КАРДІОГРАФ – вор. орл. жер. (Фрагмент ­ Конкурентка), 6 т.в., Лозівського к/з, Тренер-­наїзник 3­-ї категорії Олександр Харитонов – 2.35,5 на шию позаду
3 – ЛІФТ – руд. орл. жер. (Факел ­ Лама), 6 т.в., Лозівського к/з, Наїзник 2-­ї категорії Ольга Пучка – 2.38,9
4 – ЛЮБИМИЙ – гн. орл. жер. (Іскромьотний ­ Любимая), 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-­ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.42,4 (1 зб.)
5 – БУРЛАЧКА – т.­сір. орл. коб. (Рапс ­ Бомба), 10 т.в., Милованова Ю.П., Майстер-­наїзник Олександр Русінов – 2.46,6 (1 зб.)
40,4-39,0 (КАРДІОГРАФ)
38,4-37,7 (ФЕОДАЛ)

2 забіг собак
ПРИЗ «ВЕСНЯНИЙ»
СОБАКИ ПОРОДИ “ФАРАОНОВА СОБАКА”
Кобелі та суки старше 1-го року

1 – BRUNO BASILIO EXTRA SPECIAL, БРУНО БАЗІЛІО ЕКСТРА СПЕШЕЛ (ANTEFA’S TUTANKHAMUN – REEDLY ROAD BELL’S EXTRA SPECIAL), Рудий кобель 14.05.2012 р.н., Власник – Попова Олена, м. Київ – 18,3
2 – A-ONE EXTRA SPECIAL CARPE VIAM, ЕЙ ВАН ЕКСТРА СПЕШЕЛ КАРПЕ ВІАМ (FARAO ANUBIS ICARUS – AURULENT ANIPPE EXTRA SPECIAL), Руда сука 28.12.2013 р.н., Власник – Попова Олена, м. Київ – 18,6
3 – ABRA KADABRA EXTRA SPECIAL, АБРА КАДАБРА ЕКСТРА СПЕШЕЛ (REEDLY ROAD DESPERADO – REEDLY ROAD BELL’S EXTRA SPECIAL), Руда сука 16.12.2010 р.н., Власник – Попова Олена, м. Київ – 20,3

5 заїзд
ПРИЗ НА ЧЕСТЬ КМДА
для коней рисистих порід 3-річного віку 200 бал. (120 – 60 – 20)

1 – ЯПОНІЯ – гн. рос. коб. (Приморськ ­ Ядвіга), 4 т.в., Запорізького к.з., Наїзник 3-­ї категорії Ігор Калініченко – 2.12,6
2 – ПРЕРІЯ – гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril – Пірога), 5 т. в., вл. Бондар О. О., Майстер-­наїзник Ольга Бондар – 2.13,6
3 – ОБЛЄПІХА – св.­гн. рос. коб. (Пєрєсвєт – Оповідь), 15 т.в., Лимарівського к­з, Майстер-­наїзник Володимир Ровда 2.16,2 (1 зб.)
4 – РІВ`ЄРА ­ гн.рос.коб. (Вертеп ­ Римлянка), 11 т.в., Дібрівського к­з, Майстер-­наїзник Олександр Скворцов – 2.18,7 (3 зб.)
5 – ВІРТУОЗ – гн. рос. жер. (Регістр ­ Волга), 11 т.в. Дібрівського к/з, Наїзник 1-­ї категорії Олена Ярош – 2.21,9 (1 зб.)
6 – МОНА ЛІЗА – гн. рос. коб. (Nunsuchthing ­ Москва), 11 т.в. Дібрівського к/з, Наїзник 1-­ї категорії Людмила Хлопцева – 2.27,7 (1 зб.)
34,2-34,4-33,0-31,0 (ЯПОНІЯ)

6 заїзд
ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВУЛИЦІ МІСТА КИЄВА – ХРЕЩАТИК
для коней рисистих порід старшого віку

1 – РОМАНС – руд. фр.­ам. жер. (Montpellier – Rosaria du Tijas), 8 т.в., (нар. в ПР «Рода») вл. Кушталь В. М., Майстер-­наїзник Сергій Немков– 2.05,5
2 – ЗАГАР – гн. рос. жер. 2008 р.н.(Графік – Зірка), 1 т.в., (нар. у Дібрівському к.з.) вл. Цепелєва А.О., Майстер-­наїзник Віктор Букреєв – 2.06,2
3 – ГЕКСАН – кар. рос. жер. 2006 р.н. (Камін – Гряда), 11 т.в., (нар. в Дібрівському к­з) вл. Міцкевич П.В., Майстер-­наїзник Павло Міцкевич 2.07,5
4 – МОЛІБДЕН – бул. орл. жер. (Блєск – Монополія), 10 т.в., вл. Милованова Ю. П., Майстер-­наїзник Олександр Русінов – 2.09,9
33,2-33,7-30,4-28,2 (РОМАНС)

3 забіг собак
ПРИЗ «ЖВАВОСТІ»
ЗМІШАНИЙ ЗАБІГ
СОБАКИ ПОРІД: РОССІЙСКИЙ ПСОВИЙ ХОРТ, ХОРТА ТА ГРЕЙХАУНД
Суки старше 2-х років

1 – BLACK BETTY, БЛЕК БЕТТІ (ГАЛАНТ – РАДА-РІЯ), Чорна сука породи грейхаунд 04.07.2013 р.н., Власник – Журавська Наталія, м. Бровари Київської обл – 15,1
2 – VERONA FAST FURY, ВЕРОНА ФЕСТ ФЬЮРІ (ГАЛАНТ – ЧАНА), Біла з чорним сука 21.05.2013 р.н., Власник – Журавська Наталія, м. Бровари Київської обл. – 15,8
3 – БУСІНКА ЖЕМЧУЖИНА (відсутня інформація про походження), Палева сука породи хорта 24.07.2007 р.н., Власник – Лудченко Вікторія, м. Київ – 16,5
4 – СОНЯ (А’БУЛАТ – ЛАДА), Чорно-підпала сука породи хорта 28.04.2006 р.н., Власник – Лудченко Вікторія, м. Київ 17,7
ГОЛУБКА СІЗОКРИЛА (ЗАВЕТ – СОНЯ), Сіро-підпала сука породи хорта 02.04.2012 р.н., Власник – Лудченко Вікторія, м. Київ – не фінішувала
ПЛАНЕТА УДАЧІ Є-БУДЕМІРА ІГРІВАЯ (СОЛОВЬЕВ ГИАЦИНТ – АМУ-ДАРЬЯ), Сіро-чубаро-біла сука 15.09.2012 р.н., Власник – Проць Максим, м.Київ – не фінішувала

7 заїзд
ПРИЗ НА ЧЕСТЬ НАЙСТАРІШОГО РАЙОНУ МІСТА – ПОДІЛ
для коней рисистих порід 2-річного віку

1 – ВЕСТФАЛІЯ – руд. рос. коб. (Montpellier ­ Ватага), 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-­наїзник Олександр Скворцов – 2.19,7
2 – НАГАЙНА – т­гн. рос. коб. (Гоготун ­ Нега), 15 т.в., Лимарівського к­з, Майстер-­наїзник Іван Палкін – 2.20,4
3 – УНІВЕРСАЛ – руд. фр. жер. (Elio Josselyn ­ Utopienne), 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-­наїзник Євген Ковальський – 2,24,5 (1 зб.)
4 – ФРАГМЕНТ – гн. рос. жер. (Гіпноз ­ Фріскі Престо), 13 т.в., вл. Кушталь В.М., Майстер­-наїзник Юрій Об’єдков – 2.31,2
35,2-35,1 (НАГАЙНА)
35,2 (УНІВЕРСАЛ/НАГАЙНА)
34,2 (ВЕСТФАЛІЯ)

8 заїзд
ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ЗАСНОВНИКА м. КИЄВА ЩЕКА
для коней орловської рисистої породи 4-річного віку

1 – РЮРИК – сір. орл. жер. (Канюк – Радуга), 1 т. в., Запорізького к/з, Майстер-­наїзник Віктор Букреєв – 2.11,4
2 – ІЗБРАННІК – сір. орл. жер. (Ізумруд – Імператриця), 7 т. в., ПСП “Комишанське”, Наїзник 1-­ї категорії Дмитро Гординський – 2.11,7
3 – ФЛАГМАН – гн. орл. жер. (Мак – Фіалка), 2 т. в., ТОВ «КЗ «Авангард 1936», Наїзник 1-­ї категорії Анатолій Лисак – 2.17,8
4 – ВОЛЕЙБОЛ – гн. орл. жер. (Бамбіно – Ванда), 11 т. в., Дібрівського к/з, Майстер-­наїзник Олександр Скворцов – 2.23,2
33,0-35,1 (ІЗБРАННІК)
32,5 (ІЗБРАННІК/РЮРИК)
30,8 (РЮРИК)

9 заїзд
ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ЗАСНОВНИКА м. КИЄВА ХОРИВА
для коней рисистих порід 3-річного віку

1 – НАШ БУРБОН – гн. фр. жер. (Sam Bourbon ­ Nelli Syrinx), 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-­наїзник Олександр Скворцов – 2.11,0
2 – ПІКОВА ДАМА – кар. рос. коб. (Камін ­ Полночь), 6 т.в., вл. Гавриленко О.П., Наїзник 3-­ї категорії Олена Гавриленко 2.14,3
3 – ФАРВАТЕР – гн. фр.­ам. жер. (Elio Josselyn ­ Frisky Presto), 13 т.в. (нар. в ТОВ «ПЗ «Україна») вл. Кушталь В.М., Анастасія Клименко – 2.14,9
4 – ГОРТЕНЗІЯ – гн. рос. коб. (Elio Josselyn ­ Гамелія), 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-­наїзник Сергій Нємков – 2.16,0
(5) – ГОСПОДАРЬ – гн. рос. жер. (Пєрєсвєт ­ Гіпотеза), 15 т.в., (нар. в Лимарівському к/з) вл. Белінський Р.Г., Майстер-­наїзник Іван Палкін – 2.22,2 (2 зб.) н.х.
6 – РЕВАНШ – гн. рос. жер. (Shag Man ­ Радость), 8 т.в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. КП «Київський іподром», Наїзник 1-­ї категорії Олександр Мовчанець – 2.28,0 (2 зб.)
33,0-33,0-33,0-32,0 (НАШ БУРБОН)

10 заїзд
ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ЗАСНОВНИКА м. КИЄВА ЛИБІДЬ
для коней орловської рисистої породи 2-річного віку

1 – ЗЕНІТ – сір. орл. жер. (Іскрометний ­ Зарядка), 7 т.в., ПСП “Комишанське”, Наїзник 1-­ї категорії Дмитро Гординський – 2.24,9
2 – ЛАНДШАФТ – сір. орл. жер. (Шквал ­ Лунная), 15 т.в., Лимарівського к/з, Майстер­-наїзник Іван Палкін – 2.24,9 на шию позаду
3 – ТОПОЛЬ – гн. орл. жер. (Папай ­ Туя), 2 т.в., Милованова Ю.П., Наїзник 1-­ї категорії Анатолій Лисак – 2.26,9 (1 зб.)
4 – ПАКІСТАН – сір. орл. жер. (Ікс ­ Помпея), 15 т.в., Лимарівського к/з, Майстер-­наїзник Володимир Ровда – 2.31,3
35,5-35,9-36,7 (ЛАНДШАФТ)
36,8 (ЗЕНІТ)


ippodrom.pp.ua