Результаты испытания лошадей на Киевском ипподроме 24 мая 2015 года.


Ясно, вітер змінних напрямків, 2-3 м-с, атм. тиск 744 мм.рт.ст., від. вологість повітря 34%, t +28°С, доріжка призова, пильна

1 заїзд
Приз для коней французької рисистої породи старшого віку GR-1

1 - URSULANIE – гн. фр. коб. 2008 р.н. (Niky – Padovа) 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 3.15,3 (1 зб.)
2 - PADDY DU BUISSON – гн. фр. жер. 2003 р.н. (Achille – Routchka), 8 т.в., (нар. у Франції) ПР «Рода», Наїзник 1-ї категорії Олександр Мовчанець – 3.16,9 (2 зб.)
3 - АДРЕНАЛІН - руд. фр. жер. 2010 р.н. (Intrepide d`Avril - Hune de Bel Air), 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 3.16,9 на голову позаду
4 - ВЕСНА – гн. фр. коб. 2009 р.н. (Idalo – Panca Oldeson), 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Сергій Нємков – 3.17,4
5 - ВЄЛІКОЛЄПНАЯ – гн. фр. коб. 2009 р.н. (Idalo – Quintarosa), 7 т. в., ПСП “Комишанське”, Наїзник 1-ї категорії Інна Ануфрієнко – 3.18,7
6 - TORRA DE PIENCOURT – гн. фр. коб. 2007 р.н. (Ekir de Leau – Lady de Smarves) 11 т.в., вл. Міцкевич П. В., нар. у Франції, Майстер-наїзник Павло Міцкевич – 3.20,8
31,5-32,4-35,0 (TORRA DE PIENCOURT/АДРЕНАЛІН)
33,6-31,2-31,6 (URSULANIE)

2 заїзд
Приз для коней рисистих порід 2- річного віку

1 - НОТАРІУС – гн. орл. жер. (Опер - Ношпа), 10 т.в., ПВ Милованова Ю.П., Майстер-наїзник Олександр Русінов – 2.41,1
2 - ДАДОН – руд. фр. жер. (Montesicar - Quelle Legende), 11 т.в., ПР “Рода”, Наїзник 1-ї категорії Микола Сердюк – 2.43,4 (2 зб.)
3 - АДЖАРІЯ – гн. орл. коб. (Жакоп - Асканія), 6 т.в., Лозівського к/з, Наїзник 2-ї категорії Олександр Харитонов – 2.44,0 (1 зб.)
4 - ДОГМА – гн. фр. коб. (Ksar d’Algot - Salome du Maza), 11 т.в., ПР “Рода”, Наїзник 1-ї категорії Олена Ярош – 2.47,8 (1 зб.)
5 - ЧІФ – вор. орл. жер. (Флоріано - Чужеземка) 6 т.в., Лозівського к/з, Наїзник 2-ї категорії Ольга Пучка – 2.48,9
6 - АБРИКОСКА – сол. орл. коб. (Блєск - Афродіта), 6 т.в., (нар. в Лозівському к/з), вл. Панченко О.В., Тренер-наїзник 3-ї категорії Олександр Харитонов – 2.49,4
7 - ЛАСТІК – гн. орл. жер. (Іскрометний - Лєтучая), 3 т.в., ФГ “Голд-Сад”, Мастер-наїзник Микола Севастьянов – 3.03,3
42,8-39,5-39,4 (АДЖАРІЯ/НОТАРІУС)
39,4 (НОТАРІУС)

3 заїзд
Приз для коней французької рисистої породи 4- річного віку і старше GR-2

1 - TOUCHE FINALE – гн. фр. коб. 2007 р.н. (Hermes du Вuisson – Letre Persane), 5 т.в., вл. Бондар О.О., нар. у Франції, Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.06,2
2 - ВЕЗУЧАЯ – гн. фр. коб. 2009 р.н. (Illico Presto – Hune de Bel Air), 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський - 2.07,0
3 - STARLEA VERDERIE – гн. фр. коб. 2006 р.н. (Carpe Diem – Lea Galante), 11 т. в., вл. Міцкевич П. В., нар. у Франції, Майстер-наїзник Олександр Скворцов - 2.08,1
4 - БАРАБАН – т-гн. фр. жер. 2011 р.н. (Idalo – Queen de Nganda), 11 т. в., (нар. в ПР «Рода») вл. Бондар О.О., Майстер-наїзник Павло Міцкевич - 2.09,3
5 - БУЛАВА – руд. фр. коб. 2011 р.н. (Idalo – Rosaria du Tijas), 11 т. в., ПР “Рода”, Наїзник 1-ї категорії Олена Ярош – 2.11,0
6 - UNE DE BEL AIR – руд. фр. коб. 2008 р.н. (Kesaco Phedo – Hune de Bel Air), 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Євген Ковальський - 2.13,9
32,1-31,7 (STARLEA VERDERIE)
30,7-31,7 (TOUCHE FINALE)

4 заїзд
Приз для коней рисистих порід 3-річного віку

1 - АМПЛІТУДА - гн.рос.коб. (Прогрес - Аргунь), 4 т.в., Запорізького к-з, Майстер-наїзник Володимир Куклін – 2.13,5
(2) - ГІГА – св.-гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril - Гагарка), 5 т.в. (нар. в Дібрівському к/з) вл. Бондар О.О., Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.13,7 (1 зб.) г. в ст.
3 - ВІСТУЛА OV– руд. рос. коб. (Montpellier - Ватага), 11 т.в., ПР «Рода», Наїзник 1-ї категорії Микола Сердюк – 2.15,0
(4) - ГРАНД РІВ'ЄРА – гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril - Гондола), 5 т.в., вл. Бондар О.О., Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.22,5 (1 зб.) проскачка
ДНЄПРЯНКА - знята
34,7-34,1-32,5 (ГІГА/АМПЛІТУДА)
32,2 (АМПЛІТУДА)

5 заїзд
Приз коней французької рисистої породи 3 і 4-річного віку та старше GR-3

1 - SA CHANTAL – руд. фр. коб. 2006 р.н. (Independence Day – Chevinoise), 5 т. в., вл. Бондар О. О., нар. у Франції, Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.08,2
2 - АКЦІОНЕР - руд. фр. жер. 2010 р.н. (Intrepide d’Avril - Quintarosa), 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.12,7 (1 зб.)
3 - SYBELE WIС – т.-гн. фр. коб. 2006 р.н. (Kid Wood – Jonquiere), 11 т.в., вл. Бондар О.О., нар. у Франції, Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.16,3 (1 зб.)
4 - ВЕЗУНЧИК – гн. фр. жер. 2009 р.н. (Illico Presto – Klio de L`iton), 5 т.в. ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.18,8 (1 зб.)
5 - СІNUS – гн. фр. жер. 2012 р.н. (Montesicar - Panca Oldenson), 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Володимир Куклін – 2.18,8 на ½ голови позаду
6 - БОГИНЯ - руд. фр. коб. 2011 р.н. (Intrepide d`Avril - Hune de Bel Air), 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Олександр Гординський – 2.39,4
32,9 (SA CHANTAL/SYBELE WIС)
31,4-32,0 (АКЦІОНЕР)
31,9 (SA CHANTAL)

6 заїзд
Приз жеребців та кобил рисистих порід 2-річного віку

1 - ГІГАНТ – вор. рос. жер. (Гоготун - Гіпотеза), 15 т.в., Лимарівського к-з , Майстер-наїзник Іван Палкін – 2.25,7
2 - ЕМІР – сір. орл. жер. (Рапс - Есмеральда) 6 т.в., Лозівського к-з., Тренер-наїзник 3-ї категорії Олександр Харитонов – 2.25,9
3 - ДОВІДКА – руд. фр. коб. (Montesicar - Java de Mormal), 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Володимир Куклін – 2.37,8
4 - ДІАЛОГ – гн. фр. жер. (Goetmals Wood - Dion Om), 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.38,0 (1 зб.)
5 - БУБНОВАЯ – гн. орл. коб. (Банкет - Барка), 4 т. в., ФГ «Голд-Сад», Майстер-наїзник Євген Ковальський – 2.38,2 (1 зб.)
6 - КАЛІБР – т-сір. орл. жер. (Ікс - Копія) 15 т.в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Володимир Ровда – 2.48,4 (2 зб.)
37,6 (ДІАЛОГ)
37,1-36,9-34,1 (ГІГАНТ)

7 заїзд
Приз для коней рисистих порід 4- річного віку

1 - ГЕРБАРІЙ – гн. рос. жер. (Бєглєц – Герцогиня), 13 т. в., (нар. в ТОВ «ПЗ»Україна») вл. Шевчук С.О., Майстер-наїзник Юрій Об’єдков – 2.07,2

(2) - ВІФЛІЄМ – гн. рос. мер. (Montpellier – Волга), 1 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. Цепелєва А. О., Майстер-наїзник Віктор Букреєв – 2.08,2 (створення аварійної ситуації)
3 - КУМАЧ – вор. рос. жер. (Montpellier - Кумачовая), 11 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. Міцкевич П.В., Майстер-наїзник Павло Міцкевич – 2.10,4
4 - ПАРК – кар. рос. жер. (Камін – Погода), 5 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. Бондар О.О., Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.10,4 на голову позаду
5 - ГАМБІТ OV – гн. рос. жер. (Idalo – Гугенія) 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.10,4 на шию позаду
ГАРНІЗОН OV - знятий
32,3-32,3-31,4-31,2 (ГЕРБАРІЙ)

8 заїзд
Приз “АРІЕЛІ”
для кобил 4-річного віку рисистих порід
розіграний в 1 гіт

1 - ОНЄГА – руд. рос. коб. (Голос – Отважная), 4 т. в., Запорізького к/з, Майстер-наїзник Володимир Куклін – 2.05,6
2 - ВЕРШИНА – руд. рос. коб. (Montpellier – Венгрія), 11 т. в., Дібрівського к/з, Наїзник 1-ї категорії Людмила Хлопцева – 2.14,2 (2 зб.)
3 - ІРІДА – кар. орл. коб. (Ізумруд – Ізбранніца), 13 т. в., вл. Шевчук Г. В., Наїзник 1-ї категорії Анастасія Клименко – 2.16,5
(4) - ФЕЙМОС – т-гн. ам.-фр. коб. (Montpellier – Флексі), 13 т. в., (нар. в ТОВ «ПЗ «Україна») вл. Кушталь В. М., Майстер-наїзник Володимир Кушталь – 2.34,1 (1 зб.) проскачка
32,0-30,7-31,9-31,0 (ОНЄГА)

9 заїзд
(74)
Приз жеребців та кобил орловської рисистої породи 3-річного віку
200 бал. (120 – 60 – 20 )

1 - БАРЧОНОК – гн. орл. жер. (Чардаш - Біографія), 5 т.в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.15,9
2 - ІСТИНА-2 - гн. орл. коб. (Самородок - Істина), 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.17,1
3 - ЧАЙФА - вор. орл. коб. (Флоріано - Черніка), 6 т.в., Лозівського к/з, Тренер-наїзник 3-ї категорії Олександр Харитонов – 2.17,5
4 - МЕЛАНХОЛІЯ – гн. орл. коб. (Опер - Макарена), 11 т.в., вл. Школіна Л.С., Майстер-наїзник Олексій Школін – 2.19,2
(5) - КАМУШКА – сір. орл. коб. (Шквал - Крута), 4 т.в., Запорізького к/з, Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.22,3 (1 зб.) проскачка
БУРАН – вор. орл. жер. (Улан - Барщина), 2 т.в., ТОВ “К/з “Авангард 1936”, Наїзник 1-ї категорії Анатолій Лисак - (1 зб.) зїхав
34,2-35,1-33,5-33,1 (БАРЧОНОК)

10 заїзд
Приз коней французької рисистої породи 3-річного та 4-річного віку GR-4

1 - СИМВОЛІКА – руд. фр. коб. 2012 р.н. (Intrepide d`Avril – Quentarosa), 4 т.в., (нар. в ПСП «Комишанське»), Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.14,7
2 - СИМВОЛ - руд. фр. жер. 2012 р.н. (Intrepide d`Avril - Klio de liton), 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Павлина Гординська – 2.23,1
3 - БЛОНДИНКА - руд. фр. коб. 2011 р.н. (Intrepide d`Avril - Klio de liton), 5 т.в., ПСП «Комишанське», Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.23,1 на шию позаду
4 - СІГMA Д'ЮКРЕЙН– руд. фр. коб. 2012 р.н. (Elio Josselyn - Roka), 7 т.в., (нар. в ПР «Рода»), вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Олександр Гординський – 2.36,0
(5) - БАНКІР – руд. фр. жер. 2011 р.н. (Intrepide d`Avril – Quentarosa), 7 т.в., ПСП «Комишанське», Олександр Антонець – 2.40,3 н.х.
6 - БУБНА – гн. фр. коб. 2011 р.н. (In Love With You – Mirabelle), 7 т.в., (нар. в ПР «Рода»), вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2.45,4 (1 зб.)
7 - БІРОКА – гн. фр. коб. 2011 р.н. (Idalo – Roka), 7 т.в., (нар. в ПР «Рода»), вл. ПСП «Комишанське», Тренер-наїзник Віталій Ключніков – 3.15,6 (2 зб.) н.х.
33,4-34,2-33,3-33,8 (СИМВОЛІКА)

11 заїзд
Приз для коней рисистих порід 3-річного віку

1 - НАКИДКА – гн. рос. коб. (Клінок – Нагайка), 15 т. в., Лимарівського к/з, Майстер-наїзник Іван Палкін – 2.16,1
2 - БАГРАМ – гн. рос. жер. (Гайдук - Богиня), 5 т.в. (нар. в ТОВ «к/з Авангард 1936») вл. Бондар О.О., Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.17,2
3 - ВИДУМКА – вор. рос. коб. (Мотив – Верона) ,13 т.в., (нар. в ТОВ “ПЗ” Україна”) вл. Кушталь В. М., Майстер-наїзник Володимир Кушталь – 2.18,0
4 - БЄСПРІМЄРНАЯ – гн. рос. коб. (Прогрес - Благодарная), 1 т.в., Запорізького к-з, Майстер-наїзник Віктор Букреєв – 2.21,2 (1 зб.)
34,4-34,9-35,1 (БАГРАМ)
31,7 (НАКИДКА)


ippodrom.pp.ua