Результаты испытания лошадей на Киевском ипподроме 26 апреля 2015 года.



Ясно, вітер південно-західний, 2-4 м-с, атм. тиск 745 мм.рт.ст., від. вологість повітря 35%, t +22°С, доріжка призова

1 заїзд
Приз жеребців та кобил рисистих порід 2-річного віку

1 - ГІГАНТ – вор. рос. жер. (Гоготун - Гіпотеза), 15 т.в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Іван Палкін – 2.32,8
2 - ПАКІСТАН – сір. орл. жер. (Ікс - Помпея), 15 т.в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Володимир Ровда – 2.33,6 (1 зб.)
(3) - ЕМІР – сір. орл. жер. (Рапс - Есмеральда), 6 т.в., Лозівського к-з, Тренер-наїзник 3-ї категорії Олександр Харитонов – 2.33,8 (1 зб.) г. в ст.
4 - БУБНОВАЯ – гн. орл. коб. (Банкет - Барка), 4 т. в., ФГ «Голд-Сад», Майстер-наїзник Євген Ковальський – 2.36,0 (1 зб.)
5 - ІЛАРІЯ – кар. рос. коб. (Графік - Ilary Gar), 4 т.в., ПР “Рода“, Майстер-наїзник Володимир Куклін – 2.39,8 (1 зб.)
37,9-37,4-40,2-37,4 (ГІГАНТ)

2 заїзд
Приз жеребців та кобил орловської рисистої породи 3-річного віку

1 - КЛУБНІКА – гн. орл. коб. (Уклон - Кармен), 4 т.в., Запорізького к.з, Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.18,2
2 - ІЗУМРУДНИЙ ОГОНЬ – сір. орл. жер. (Інкасатор - Імператриця), 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Олександр Гординський – 2.24,5
(3) - ЦАРЕБОР – гн. орл. жер. (Бамбіно - Царь-Пушка), 7 т.в., (нар. в ТОВ «К/з Авангард 1936») вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.25,3 н.х.
(4) - ЧИТИФ - вор. орл. жер. (Фрагмент - Чарка), 6 т.в., Лозівського к/з, Тренер-наїзник 3-ї категорії Олександр Харитонов – 2.27,9 з. сб.
(5) - ЛІХАЧ – сір. орл. жер. (Інкасатор - Любимая), 11 т.в. ПСП «Комишанське», Майстер-наїзник Павло Міцкевич – 2.31,9 н.х.
(6) - БАСМАЧ – т.-сір. орл. жер. (Самородок - Баядерка), 11 т.в. ПСП «Комишанське», Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.39,1 н.х.
34,4-34,1-35,7-34 (КЛУБНІКА)

3 заїзд
ПРИЗ НА ЧЕСТЬ 55-РІЧЧА РУСІНОВА О.К.
для жеребців та кобил рисистих порід 3-річного віку

1 - ПРОСПЕКТ – гн. рос. жер. (Параграф - Пагода), 8 т.в., (нар. в ТОВ ПЗ «Україна») вл. Єременко А. С., Майстер-наїзник Володимир Кушталь – 2.17,1
2 - НАКИДКА – гн. рос. коб. (Клінок – Нагайка), 15 т. в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Іван Палкін – 2.17,4
3 - ВИДУМКА – вор. рос. коб. (Мотив – Верона), 13 т.в., (нар. в ТОВ “ПЗ” Україна”) вл. Кушталь В. М., Майстер-наїзник Юрій Об’єдков – 2.20,7
4 - БАГРАМ – гн. рос. жер. (Гайдук - Богиня), 5 т.в. (нар. в ТОВ «к/з Авангард 1936») вл. Бондар О.О., Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.21,2
(5) - РЕВАНШ – гн. рос. жер. (Shag Man - Радость), 8 т.в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. КП «Київський іподром», Наїзник 1-ї категорії Олександр Мовчанець – 2.31,0 проскачка
БЄСПРІМЄРНАЯ – знята
36,0-36,9-32,8-31,4 (ПРОСПЕКТ)

4 заїзд
Приз для коней рисистих порід 4-річного віку

1 - ГЕРБАРІЙ – гн. рос. жер. (Бєглєц – Герцогиня), 13 т. в., (нар. в ТОВ «ПЗ»Україна») вл. Шевчук С.О., Майстер-наїзник Юрій Об’єдков – 2.08,4
2 - ВІФЛІЄМ – гн. рос. мер. (Montpellier – Волга), 1 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. Цепелєва А. О., Майстер-наїзник Віктор Букреєв – 2.09,2
3 - ВЕРШИНА – руд. рос. коб. (Montpellier – Венгрія), 11 т. в., Дібрівського к/з, Наїзник 1-ї категорії Людмила Хлопцева – 2.15,5
4 - ФЕЙМОС – т-гн. ам.-фр. коб. (Montpellier – Флексі), 13 т. в., (нар. в ТОВ «ПЗ «Україна») вл. Кушталь В. М., Анастасія Клименко – 2.17,2
33,6-32,5-31,6-30,7 (ГЕРБАРІЙ)

5 заїзд
Приз жеребців та кобил рисистих порід 3-річного віку

1 - ГОРТЕНЗІЯ – гн. рос. коб. (Elio Josselyn - Гамелія), 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.21,3
2 - АМПЛІТУДА - гн.рос.коб. (Прогрес - Аргунь), 4 т.в., Запорізького к-з, Майстер-наїзник Володимир Куклін – 2.22,1
3 - ГІГА – св.-гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril - Гагарка), 5 т.в. (нар. в Дібрівському к/з) вл. Бондар О.О., Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.22,4
4 - ЯПОНІЯ – гн. рос. коб. (Приморськ - Ядвіга), 4 т.в., Запорізького к.з., Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.23,9 (1 зб.)
5 - ГРАНД РІВ'ЄРА – гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril - Гондола), 5 т.в., вл. Бондар О.О., Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.26,5
36,5-36,7 (ГОРТЕНЗІЯ)
35,4 (ЯПОНІЯ/ГОРТЕНЗІЯ)
32,7 (ГОРТЕНЗІЯ)

6 заїзд
Приз жеребців та кобил орловської рисистої породи 4-річного віку

(1) - ПУТНІК – гн. орл. жер. (Уклон – Політика). 4 т. в., Запорізького к/з, Майстер-наїзник Володимир Куклін – 2.14,9 н.х.
2 - ЗВІРОБІЙ – гн. орл. жер. (Ізумруд – Забава), 5 т. в., ПСП «Комишанське», Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.18,0
3 - ІРІДА – кар. орл. коб. (Ізумруд – Ізбранніца), 13 т. в., вл. Шевчук Г. В., Анастасія Клименко – 2.21,3
(4) - РЮРИК – сір. орл. жер. (Канюк – Радуга), 4 т. в., Запорізького к/з, Наїзник 2-ї категорії Олександр Ставицький – 2.21,6 (1 зб.) н.х.
35,2 (ЗВІРОБІЙ/РЮРИК)
34,7-32,3-32,7 (ПУТНІК)


ippodrom.pp.ua