Результаты испытания лошадей на Киевском ипподроме 18 апреля 2015 года.



Мінлива хмарність, вітер північно-західний, 3-4 м-с, атм. тиск 740 мм.рт.ст., від. вологість повітря 38%, t +10°С, доріжка призова

1 заїзд
Приз жеребців та кобил рисистих порід 2-річного віку

1 - НАГАЙНА – т-гн. орл. коб. (Гоготун - Нега), 15 т.в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Іван Палкін 2.40,6
2 - АКУСТІКА – вор. орл. коб. (Композитор - Алтайська Красуня) 4 т. в., ФГ «Голд-Сад», Майстер-наїзник Євген Ковальський – 2.49,2 (3 зб.)
3 - КАЛІБР – т-сір. орл. жер. (Ікс - Копія), 15 т.в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Володимир Ровда – 2.50,1
4 - ГЛАДІАТОР – сір. орл. жер. (Джим - Геральдіка), 6 т.в., Лозівського к-з., Тренер-наїзник 3-ї категорії Олександр Харитонов – 3.06,0 (3 зб.)
41,6 (АКУСТІКА)
37,2-41,1-40,7 (НАГАЙНА)

2 заїзд
Приз жеребців та кобил рисистих порід 4-річного віку

1 - ГАРНІЗОН OV – гн. фр. жер. (Idalo – Господиня), 11 т.в., ПР «Рода». Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.14,1
2 - ПРОК – гн. рос. жер. (Київград – Пасія), 13 т.в., (нар. в Запорізькому к/з) вл. Кушталь В.М., Майстер-наїзник Юрій Об’єдков 2.15,2 (1 зб.)
3 - ПАРК – кар. рос. жер. (Камін – Погода), 5 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. Бондар О.О., Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.21,8
4 - ІЗБРАННІК – сір. орл. жер. (Ізумруд – Імператриця). 7 т. в., ПСП “Комишанське”, Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський - 2.21,9
5 - РЮРИК – сір. орл. жер. (Канюк – Радуга), 4 т. в., Запорізького к/з, Наїзник 2-ї категорії Олександр Ставицький 2.21,9 (на ніздрю позаду)
6 - ІРІДА – кар. орл. коб. (Ізумруд – Ізбранніца), 13 т. в., вл. Шевчук Г. В., Анастасія Клименко – 2.25,7
ОКОЛИЦЯ – знята
34,1-34,9-33,9 (ПРОК)
31,8 (ГАРНІЗОН OV)

3 заїзд
Приз жеребців та кобил рисистих порід 3-річного віку

1 - VISTULA OV– руд. рос. коб. (Montpellier - Ватага), 11 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Олександр Скворцов - 2.19,1
2 - ОБЛЄПІХА – св.-гн. рос. коб. (Пєрєсвєт – Оповідь), 15 т.в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Володимир Ровда - 2.19,9
3 - СИМВОЛІКА – руд. фр. коб. (Intrepide d`Avril – Quentarosa), 4 т.в., (нар. в ПСП «Комишанське»), Майстер-наїзник Володимир Куклін – 2,25.5
4 - КІНГУЛ – гн. рос. жер. (Гайдук - Канада), 8 т.в., (нар. в ТОВ КЗ «Авангард 1936») вл. Нємков С. О., Наїзник 1-ї категорії Олександр Мовчанець – 2.26,0 (1 зб.)
5 - ПРЕРІЯ – гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril – Пірога), 5 т. в., вл. Бондар О. О., Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.33,9 (1 зб.)
36,3 (СИМВОЛІКА)
34,2-33,7-34,9 (VISTULA OV)

4 заїзд
Приз для коней рисистих порід старшого віку

1 - РОМАНС – руд. фр.-ам. жер. (Montpellier – Rosaria du Tijas), 8 т.в., (нар. в ПР «Рода») вл. Кушталь В. М., Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.11,2
2 - ЗАГАР – гн. рос. жер. 2008 р.н.(Графік – Зірка), 1 т.в., (нар. у Дібрівському к.з.) вл. Цепелєва А.О., Майстер-наїзник Віктор Букреєв – 2.11,6
3 - ЧЕМБУЛАК – руд. орл. жер. (Батист – Чайка), 8 т. в., (нар.в ДП АФ «Шахтар») вл. Мирошниченко М.П., Наїзник 1-ї категорії Олександр Мовчанець – 2.20,7
4 - ВЛАСТЄЛІН КОЛЄЦ – гн. рос. мер. 2009 р.н.(Київ – Верона), 13 т.в., (нар. в ТОВ “ПЗ” Україна“) вл. Об’єдкова Г. І., Анастасія Клименко – 2.24,5
32,8-37,8-31,7-28,9 (РОМАНС)

5 заїзд
Приз жеребців та кобил рисистих порід 3-річного віку

1 - БЄСПРІМЄРНАЯ – гн. рос. коб. (Прогрес - Благодарная), 1 т.в., Запорізького к-з, Майстер-наїзник Віктор Букреєв – 2.18,8
2 - ФАРВАТЕР – гн. фр.-ам. жер. (Elio Josselyn - Frisky Presto), 13 т.в. (нар. в ТОВ «ПЗ «Україна») вл. Кушталь В.М., Майстер-наїзник Юрій Об’єдков – 2.18,8 на пів голови позаду (1 зб.)
3 - ПІКОВА ДАМА – кар. рос. коб. (Камін - Полночь), 6 т.в., вл. Гавриленко О.П., Наїзник 3-ї категорії Олена Гавриленко - 2.19,8
4 - СІNUS – гн. фр. жер. (Montesicar - Panca Oldenson), 4 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Володимир Куклін – 2.20,4 (1 зб.) (г. до ст.)
5 – ГОСПОДАРЬ – гн. рос. жер. (Пєрєсвєт - Гіпотеза), 15 т.в., (нар. в Лимарівському к/з) вл. Белінський Р.Г., Майстер-наїзник Іван Палкін – 2.21,0 (1 зб.)
6 - НАШ БУРБОН – гн. фр. жер. (Sam Bourbon- Nelli Syrinx), 11 т.в. ПР «Рода», Майстер-наїзник Олександр Скворцов - 2.23,7 (1 зб.)
36,8 (ПІКОВА ДАМА)
34,3-35,2 (СІNUS)
32,5 (БЄСПРІМЄРНАЯ)

6 заїзд
Приз жеребців та кобил орловської рисистої породи 3-річного віку

1 - КАМУШКА – сір. орл. коб. (Шквал - Крута), 4 т.в., Запорізького к/з, Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.24,0
2 - ІСТИНА-2 - гн. орл. коб. (Самородок - Істина), 7 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.25,3
3 - ІМЄНІННІК – гн. орл. жер. (Ізумруд - Іскрометная), 5 т.в. ПСП «Комишанське», Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський - 2.28,9
4 - СИБІРСЬКИЙ ЕКСПРЕС – сір. орл. жер. (Ізбраннік - Сметка), 8 т.в., вл. Мирошниченко М.П., Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.29,1
5 - БУРАН – вор. орл. жер. (Улан - Барщина), 2 т.в., ТОВ “КЗ” “Авангард 1936”, Наїзник 1-ї категорії Анатолій Лисак – 2.40,7 (2 зб.)
6 - АЛЬБА – сір. орл. коб. (Біполяр - Алка), 15 т.в. (нар. в Дібрівському к/з) вл. Белінський Р.Г., Майстер-наїзник Іван Палкін – 2.47,6 (1 зб.)
АШОНІЯ – знята
37,5-37,9-34,7-33,9 (КАМУШКА)

видео трансляция



ippodrom.pp.ua