Главное меню
Ленточный вариант форума | Вернуться на назад
Страница 1 из 11
Конный спорт форум » Соревнования лошадей » Центральный Киевский Ипподром » Испытания лошадей 11 апреля 2015 (Результаты испытания лошадей 11 апреля 2015)
Испытания лошадей 11 апреля 2015
Semen
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 0
Статус: Offline

Результаты испытания лошадей на Киевском ипподроме 11 апреля 2015 года.



Ясно, вітер північно-західний, 2-3 м-с, атм. тиск 752 мм.рт.ст., від. вологість повітря 46%, t +18°С, доріжка призова

1 заїзд
Приз жеребців та кобил орловської рисистої породи 2-річного віку

1 - ЛАНДШАФТ – сір. орл. жер. (Шквал - Лунная), 15 т.в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Іван Палкін – 2.38,3
2 - БУБНОВАЯ – гн. орл. коб. (Банкет - Барка). 4 т. в., ФГ «Голд-Сад», Майстер-наїзник Євген Ковальський - 2.48,8 (2 зб.)
3 - ПАКІСТАН – сір. орл. жер. (Ікс - Помпея). 15 т.в., Лимарівського к-з, Майстер-наїзник Володимир Ровда – 2.49,3 (1 зб.)
ЛІСНИК – знятий
39,3-38,7-39,1-41,2 (ЛАНДШАФТ)

2 заїзд
Приз жеребців та кобил рисистих порід 3-річного віку

1 - ВІРТУОЗ – гн. рос. жер. (Регістр - Волга), 11 т.в. Дібрівського к/з, Наїзник 1-ї категорії Олена Ярош – 2.16,3
2 - МОНА ЛІЗА – гн. рос. коб. (Nunsuchthing - Москва), 11 т.в. Дібрівського к/з, Наїзник 1-ї категорії Людмила Хлопцева – 2.16,7
3 - ГІГА – св.-гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril - Гагарка), 5 т.в. (нар. в Дібрівському к/з) вл. Бондар О.О., Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.25,6
4 - ГРАНД РІВ'ЄРА – гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril - Гондола), 5 т.в., вл. Бондар О.О., Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.25,9
35,0-33,6-33,9 (МОНА ЛІЗА)
33,8 (ВІРТУОЗ)

3 заїзд
Приз жеребців та кобил орловської рисистої породи 3-річного віку

1 - ЖУРАВКА - вор.орл.коб. (Афоризм - Живописная), 11 т.в., Дібрівського к-з, Наїзник 1-ї категорії Олена Ярош – 2.21,8
2 - КЛУБНІКА – гн. орл. коб. (Уклон - Кармен) 4 т.в., Запорізького к.з., Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.25,0 (1 зб.)
3 - ІЗУМРУДНИЙ ОГОНЬ – сір. орл. жер. (Інкасатор - Імператриця), 5 т.в., ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Олександр Гординський – 2.27,8
4 - ЦАРЕБОР – гн. орл. жер. (Бамбіно - Царь-Пушка), 7 т.в., (нар. в ТОВ «К/з Авангард 1936») вл. ПСП «Комишанське», Наїзник 3-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2.33,6
5 - АШОНІЯ – сір. орл. коб. (Шалун - Артистка), 11 т.в. Дібрівського к/з, Наїзник 1-ї категорії Микола Сердюк – 2.37,9 (3 зб., зайві збої)
36,2 (КЛУБНІКА)
35,0-35,6-35,0 (ЖУРАВКА)

4 заїзд
ПРИЗ НА ЧЕСТЬ СВЯТА ВЕЛИКОДНЯ
для коней рисистих порід 4-річного віку

1 – ВІФЛІЄМ – гн. рос. мер. (Montpellier – Волга), 1 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. Цепелєва А. О., Майстер-наїзник Віктор Букрєев – 2.12,8
2 - ГЕРБАРІЙ – гн. рос. жер. (Бєглєц – Герцогиня), 13 т. в., (нар. в ТОВ «ПЗ»Україна») вл. Шевчук С.О., Майстер-наїзник Юрій Об’єдков – 2.13,3
3 - ЗВІРОБІЙ – гн. орл. жер. (Ізумруд – Забава), 5 т. в., ПСП «Комишанське», Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.26,2
4 - ПАРК – кар. рос. жер. (Камін – Погода), 5 т. в., (нар. в Дібрівському к/з) вл. Бондар О.О., Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.29,0
5 - ІРІДА – кар. орл. коб. (Ізумруд – Ізбранніца), 13 т. в., вл. Шевчук Г. В., Анастасія Клименко – 2.29,9
БАЙК – знятий
34,5 (ВІФЛІЄМ)
33,5 (ГЕРБАРІЙ)
34,1 (ГЕРБАРІЙ/ВІФЛІЄМ
30,7 (ВІФЛІЄМ)

5 заїзд
Приз жеребців та кобил рисистих порід 3-річного віку

1 - ГОРДАЯ – гн. рос. коб. (Регістр - Гряда), 11 т.в. Дібрівського к/з, Майстер-наїзник Павло Міцкевич – 2.23,3
2 - РИВ'ЄРА - гн.рос.коб. (Вертеп - Римлянка), 11 т.в., Дібрівського к-з, Майстер-наїзник Олександр Скворцов – 2.23,3 на голову позаду (1 зб.)
3 - ЯПОНІЯ – гн. рос. коб. (Прогрес - Ядвіга), 4 т.в., Запорізького к.з., Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2.24,0 (2 сб.)
4 - ГРАНАДА – гн. рос. коб. (Регістр - Горянка), 11 т.в. Дібрівського к/з, Наїзник 1-ї категорії Людмила Хлопцева – 2.25,0
35,3-35,6 (ГОРДАЯ)
37,4 (РИВ'ЄРА/ГОРДАЯ)
35,0 (ГОРДАЯ)

6 заїзд
Приз жеребців та кобил рисистих порід 3-річного віку

1 - ПРОСПЕКТ – гн. рос. жер. (Параграф - Пагода), 8 т.в., (нар. в ТОВ ПЗ «Україна») вл. Єременко А. С., Майстер-наїзник Володимир Кушталь – 2.25,0
2 - ГОРТЕНЗІЯ – гн. рос. коб. (Elio Josselyn - Гамелія), 8 т.в., ПР «Рода», Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2.25,3
3 - БАГРАМ – гн. рос. жер. (Гайдук - Богиня), 5 т.в. (нар. в ТОВ «к/з Авангард 1936») ПСП «Комишанське», Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2.28,2
4 - ПРЕРІЯ – гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril – Пірога), 5 т. в., вл. Бондар О. О., Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк – 2.30,7
38,8-35,2-34,8-36,2 (ПРОСПЕКТ)


ippodrom.pp.ua
Semen
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 0
Статус: Offline
Видео онлайн трансляции с Киевского ипподрома за 11,04,2015


ippodrom.pp.ua
Конный спорт форум » Соревнования лошадей » Центральный Киевский Ипподром » Испытания лошадей 11 апреля 2015 (Результаты испытания лошадей 11 апреля 2015)
Страница 1 из 11
Поиск:
Новый ответ
Имя:
Опции сообщения:
Код безопасности: