Результаты испытания лошадей на Киевском ипподроме 9 ноября 2014 года.



Погода: ясно, вітер південний, 2-3 м-с,
атм. тиск 751 мм.рт.ст., від. вологість повітря 58%, t +14°С, доріжка призова
1 заїзд
Приз для коней рисистих порід 2-річного віку
1 – БЄСПРІМЄРНАЯ – гн. рос. коб. (Прогрес – Благодарная) Майстер-наїзник Віктор Букреєв – 2,17.5
2 – ФАРВАТЕР – гн. фр.-ам. жер. (Elio Josselyn – Frisky Presto) Майстер-наїзник Володимир Кушталь – 2,17.6
3 – ПРЕРІЯ – гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril – Пірога) Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2,21.0
4 – ГОРТЕНЗІЯ – гн. рос. коб. (Elio Josselyn – Гамелія) Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2,21.2
5 – ГОСПОДАРЬ – гн. рос. жер. (Пєрєсвєт – Гіпотеза) Майстер-наїзник Іван Палкін – 2,22.6 (1 зб.)
6 – ЯПОНІЯ – гн. рос. коб. (Прогрес – Ядвіга) Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2,25.7
34,8-35-8-34-32,9 (БЄСПРІМЄРНАЯ)

2 заїзд
Приз для коней орловської породи 2-річного віку
1 – ЛОЗА – гн. орл. коб. (Опер – Лимонка) Наїзник 1-ї категорії Анатолій Лисак – 2,25.1
2 – ЧИТИФ – вор. орл. жер. (Фрагмент – Чарка) Майстер-наїзник Олександр Русінов – 2,29.3
3 – ЗАНАВЄСЬ – сір.орл.коб. (Самородок – Золушка) Майстер-наїзник Павло Міцкевич – 2,29.7
4 – ЖУРАВКА – вор.орл.коб. (Афоризм – Живописная) Наїзник 1-ї категорії Олена Ярош – 2,30.7
5 – КАМУШКА – сір. орл. коб. (Шквал – Крута) Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко – 2,38.7 (2 зб.)
35,5-35,6-35,9-38,1 (ЛОЗА)

3 заїзд
Приз для коней рисистих порід 2-річного віку
6 – МОННА ЛІЗА – гн. рос. коб. (Nunsuchthing – Москва) Наїзник 1-ї категорії Людмила Хлопцева – 2,51.4 (3 зб.)
1 – РЕВАНШ – гн. рос. жер. (Shag Man – Радость) Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2,24.9
2 – ГІГА – св.-гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril – Гагарка) Наїзник 1-ї категорії Микола Сердюк – 2,25.4
3 – КРАКОВ – т.- гн. рос. жер. (Рей Ган – Каліфорнія) Василь Щебедько – 2,26.0
4 – КІНГУЛ – гн. рос. жер. (Гайдук – Канада) Анастасія Чугунова – 2,29.3 (1 зб.)
5 – ОБЛЄПІХА – св.-гн. рос. коб. (Пєрєсвєт – Оповідь) Майстер-наїзник Володимир Ровда – 2,30.8 (1 зб.)
35,7-35,2-37,2-36,8 (РЕВАНШ)

4 заїзд
Приз для жеребців орловської рисистої породи 4-річного віку та старше
1 – ІХТІАНДР – сір. орл. жер. 2006 р.н. (Корифей – Іва) Наїзник 1-ї категорії Олександр Мовчанець – 2,09.7
2 – ШОРОХ – т.-гн. орл. жер. 2009 р.н. (Опер – Шипшина) Наїзник 2-ї категорії Олександр Ставицький – 2,10.7
3 – ДАРУНОК – т.-сір.орл.жер. (Казус – Дисперсія) Майстер-наїзник Іван Палкін – 2,12.2
4 – МОЛІБДЕН – бул. орл. жер. (Блєск – Монополія) Майстер-наїзник Олександр Русінов – 2,14.2
32,6-33-32,4 (ДАРУНОК) 31,7 (ІХТІАНДР)

5 заїзд
Приз для коней рисистих порід 3-річного віку
1 – ПАРК – кар. рос. жер. (Камін – Погода) Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2,09.6
2 – БАЙК – гн. рос. жер. (Київград – Благодарная) Майстер-наїзник Віктор Букреєв – 2,09.9
3 – ПРОК – гн. рос. жер. (Київград – Пасія) Майстер-наїзник Володимир Кушталь – 2,13.3 (1 зб.)
4 – ВЕРШИНА – руд. рос. коб. (Montpellier – Венгрія) Наїзник 1-ї категорії Людмила Хлопцева – 2,15.4
5 – ГЕРБАРІЙ – гн. рос. жер. (Бєглєц – Герцогиня) Майстер-наїзник Юрій Об’єдков – 2,15.9 (1 зб.)
6 – КУМАЧ – вор. рос. жер. (Montpellier – Кумачовая) Майстер-наїзник Павло Міцкевич – 2,20.5
33,4 (БАЙК) 33,2-31,2 (ГЕРБАРІЙ/БАЙК) 31,8 (ПАРК)

6 заїзд
Приз для коней орловської породи 2-річного віку
1 – СИБІРСЬКИЙ ЕКСПРЕС – сір. орл. жер. (Ізбраннік – Сметка) Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2,32.7
2 – ІЗУМРУДНИЙ ОГОНЬ – сір. орл. жер. (Інкасатор – Імператриця) Наїзник 3-ї категорії Олександр Гординський – 2,34.1
3 – КРОЛІК – гн. орл. жер. (Рахмат – Кінчем) Наїзник 2-ї категорії Ольга Пучка – 2,34.1 на шию позаду (1 зб.)
4 – ЛІХАЧ – сір. орл. жер. (Інкасатор – Любимая) Майстер-наїзник Павло Міцкевич – 2,34.2 (1 зб.)
5 – ЦАРЕБОР – гн. орл. жер. (Бамбіно – Царь-Пушка) Наїзник 3-ї категорії Інна Ануфрієнко – 2,42.2
39,4 (СИБІРСЬКИЙ ЕКСПРЕС)
38,2-38,5 (СИБІРСЬКИЙ ЕКСПРЕС/ЛІХАЧ)
36,6 (СИБІРСЬКИЙ ЕКСПРЕС)

7 заїзд
Приз для коней орловської породи 2-річного віку
1 – ЛАЗУР – гн. орл. коб. (Уклон – Ланка) Наїзник 2-ї категорії Олександр Ставицький – 2,36.3
2 – КАДРИЛЬ – руд. орл. коб. (Диктор – Купава) Майстер-наїзник Іван Палкін – 2,38.7 (1 зб.)
3 – АЛЬБА – сір. орл. коб. (Біполяр – Алка) Наїзник 1-ї категорії Микола Сердюк – 2,41.6
4 – АШОНІЯ – сір. орл. коб. (Шалун – Артистка) Наїзник 1-ї категорії Олена Ярош – 2,42.3
5 – ПЛАНШЕТ – т.-сір. орл. жер. (Шалун – Пальба) Майстер-наїзник Павло Міцкевич – 2,42.3 на шию позаду
(6) – БАРЧОНОК – гн. орл. жер. (Чардаш – Біографія) Майстер-наїзник Ольга Бондар – 2,49.7 н.х.
38,4-38,5 (КАДРИЛЬ) 40,1-39,3 (ЛАЗУР)


ippodrom.pp.ua