Результаты испытания лошадей на Киевском ипподроме 19 октября 2014 года.



1 заїзд
Приз жеребців та кобил орловської рисистої породи 3-річного віку
1 - ВОЛЕЙБОЛ – гн. орл. жер. (Бамбіно – Ванда) Майстер-наїзник Олександр Скворцов - 2,22.5
2 - ЗВІРОБІЙ – гн. орл. жер. (Ізумруд – Забава) Майстер-наїзник Ольга Бондар - 2,24.5 (1 зб.)
3 - КАЛАФАТ – вор. орл. жер. (Фліп – Йолка) Наїзник 1-ї категорії Анатолій Лисак – 2,26.8 (2 зб.)
ІРІДА – знята
34,3-37,2-37,3 (Калафат) 33,7 (Волейбол)

2 заїзд
Приз для коней орловської рисистої породи 2-річного віку
1 - ЧАЙФА - вор. орл. коб. (Флоріано - Черніка) Наїзник 2-ї категорії Тетяна Русінова 2,28.5
2 - ЧИТИФ - вор. орл. жер. (Фрагмент - Чарка) Майстер-наїзник Олександр Русінов – 2,31.9 (1 зб.)
3- КАМУШКА – сір. орл. коб. (Шквал - Крута) Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко - 2,32.3 (1 зб.)
4 - ЗАНАВЄСЬ - сір.орл.коб. (Самородок - Золушка) Майстер-наїзник Павло Міцкевич – 2,32.6
МЕЛАНХОЛІЯ – знята
36-37,8-37,2-37,5 (Чайфа)

3 заїзд
Приз жеребців та кобил рисистих порід 2-річного віку
1 - НАКИДКА – гн. рос. коб. (Клінок – Нагайка) Майстер-наїзник Іван Палкін 2,22.4
2 - БЄСПРІМЄРНАЯ – гн. рос. коб. (Прогрес - Благодарная) Майстер-наїзник Віктор Букреєв – 2,22.4 на шию позаду (1 зб.)
3 - ГОРТЕНЗІЯ – гн. рос. коб. (Elio Josselyn - Гамелія) Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2,31.3
4 - ФАРВАТЕР – гн. фр.-ам. жер. (Elio Josselyn - Frisky Presto) Майстер-наїзник Володимир Кушталь - 2,316
5 - ПРЕРІЯ – гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril – Пірога) Майстер-наїзник Ольга Бондар - 2,32.7
37,5-36,4 (Накидка) 34,3 (Бєспрімєрная/Накидка) 34,2 (Накидка)

4 заїзд
Приз для коней орловської рисистої породи 2-річного віку
1 - ЛІХАЧ – сір. орл. жер. (Інкасатор - Любимая) Майстер-наїзник Павло Міцкевич – 2,29.4
2 - СИБІРСЬКИЙ ЕКСПРЕС – сір. орл. жер. (Ізбраннік - Сметка) Майстер-наїзник Сергій
3 - БАРЧОНОК – гн. орл. жер. (Чардаш - Біографія) Майстер-наїзник Ольга Бондар - 2,33.5
4 - ВАРТА – вор. орл. коб. (Афоризм - Вакса) Василь Щебедько – 2,33.6 (1 зб.)
Нємков – 2,31.9 (1 зб.)
5 - ЛАЗУР – гн. орл. коб. (Уклон - Ланка) Наїзник 2-ї категорії Олександр Ставицький 2,39.1 (2 зб.)
6 - КАДРИЛЬ – руд. орл. коб. (Диктор - Купава) Раїса Предко – 2,39.2 (1 зб.)
37,6 (Сибірський Експрес) 36,1 (Сибірський Експрес/Ліхач) 37,4-38,3 (Ліхач)

5 заїзд
Приз жеребців та кобил орловської рисистої породи 2-річного віку
1 - ЖУРАВКА - вор.орл.коб. (Афоризм - Живописная) Наїзник 1-ї категорії Олена Ярош – 2,29.4
2 - КРОЛІК - гн. орл. жер. (Рахмат - Кінчем) Наїзник 2-ї категорії Ольга Пучка 2,30.1 (1 зб.)
Камзол голубий з кольоровими вставками, шолом темно-синій
3 - ІЗУМРУДНИЙ ОГОНЬ – сір. орл. жер. (Інкасатор - Імператриця) Наїзник 1-ї категорії Дмитро Гординський – 2,33.8 (1 зб.)
4 - БАСТИЛІЯ - т.-сір.орл.коб. (Самородок - Боярщина) Наїзник 3-ї категорії Олександр Гординський – 2,41.1 (н.х.)
ІЗРАІЛЬ – знятий
37,9-37,9-36,9-36,7 (Журавка)

6 заїзд
Приз жеребців та кобил рисистих порід 3-річного віку
1 - КУМАЧ – вор. рос. жер. (Montpellier - Кумачовая)Майстер-наїзник Павло Міцкевич – 2,14.9 (1 зб.)
2 - ГАРНІЗОН OV – гн. фр. жер. (Idalo – Господиня) Майстер-наїзник Олександр Скворцов 2,15.6
3 - ГЕРБАРІЙ – гн. рос. жер. (Бєглєц – Герцогиня) Майстер-наїзник Юрій Об’єдков - 2,16.7
4 - БАЙК – гн. рос. жер. (Київград – Благодарная) Майстер-наїзник Віктор Букреєв – 2,17.0
5 - САМУМ - гн. рос. жер. (Аспарагус – Сієста) Майстер-наїзник Іван Палкін - 2,17.2
6 - ПАРК – кар. рос. жер. (Камін – Погода) Майстер-наїзник Ольга Бондар - 2,17.2 на голову позаду
7 - ГАМБІТ OV – гн. рос. жер. (Idalo – Гугенія) Майстер-наїзник Сергій Нємков – 2,17.5
8 - ВЕРШИНА – руд. рос. коб. (Montpellier – Венгрія) Наїзник 1-ї категорії Людмила Хлопцева - 2,19.9
9 - МОН ШЕРІ – гн. орл.-фр. жер. (Otello Pierji – Мальта) Майстер-наїзник Олександр Русінов – 2,24.8
33,6-34-9-33,5 (Гербарій) 32,9 Кумач)

7 заїзд
Приз жеребців та кобил рисистих порід 2-річного віку
1 - ЯПОНІЯ – гн. рос. коб. (Прогрес - Ядвіга) Наїзник 3-ї категорії Ігор Калініченко 2,23.8
2 - НАШ БУРБОН – гн. фр. жер. (Sam Bourbon- Nelli Syrinx) Майстер-наїзник Олександр Скворцов - 2,27.3 (1 зб.)
3 - ОБЛЄПІХА – св.-гн. рос. коб. (Пєрєсвєт – Оповідь) Майстер-наїзник Володимир Ровда – 2,29.6
4 - РИВ'ЄРА - гн.рос.коб. (Вертеп - Римлянка) Наїзник 3-ї категорії Андрій Сауляк - 2,32.1
36,4 (Японія) 36,2-37,2 (Наш Бурбон) 34 (Японія)

8 заїзд
Приз жеребців та кобил рисистих порід 2-річного віку
1 - ПРОСПЕКТ – гн. рос. жер. (Параграф - Пагода) Майстер-наїзник Сергій Нємков 2,23.6
(2) - ГІГА – св.-гн. рос. коб. (Intrepide d`Avril - Гагарка) Наїзник 1-ї категорії Микола Сердюк – 2,23.7 (зайві збої)
3 - ГРАНАДА – гн. рос. коб. (Регістр - Горянка) Наїзник 1-ї категорії Людмила Хлопцева – 2,31.0
4 - КІНГУЛ – гн. рос. жер. (Гайдук - Канада) Анастасія Чугунова – 2,31.9 (1 зб.)
5 - КРАКОВ – т.- гн. рос. жер. (Рей Ган - Каліфорнія) Наїзник 2-ї категорії Євген Яковенко 2,35.1
33,7-36,5-37,5-35,9 (Проспект)


ippodrom.pp.ua